Loading
Показати теги

"Місто Професій" у Дніпрі

Категорії: Дітям Інші

Коли : 01 вересня 2018 - 02 вересня 2018
Де: Дніпро , вулиця Шолом-Алейхема, 4\26

Місце: Event агентство GorodProshow

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 75-375 грн
267 Друк

"Місто Професій" у Дніпрі

267

1-2 вересня в ПР Лавина м. Дніпро відбудеться найбільший сімейний фестиваль "Місто Професій", на території якого будуть працювати більше 50 професій, де кожна дитина зможе випробувати те, що цікавить його!

"Місто Професій" - це сімейний фестиваль професій, де діти занурюються в дорослий світ в мініатюрі і пробують свої сили в різних видах роботи.

На заході діти дізнаються, які бувають професії, зможуть вибрати улюблену справу і зрозуміти яку радість може приносити робота. Діти зможуть граючи і радіючи, отримати необхідні навички для вибору в майбутньому роботи до душі.

На території фестивалю буде працювати 4 масштабні зони:

  • Основна зона - це локація, на якій будуть працювати і показувати своє виробництво організації і компанії, щоб посвятити дітей в різні професії. Діти познайомляться не тільки з роботою банкіра, продавця, пожежного і інших звичних професій, але і з дуже незвичайними заняттями.
  • Розважально-інтерактивна зона - майстер-класи, шоу, ігротека, виступи, спортивні заходи і багато іншого.
  • Food zone - місце, де гості можуть спробувати частування на будь-який смак.
  • Територія open-market - це простір, де будуть представлені різноманітні товари від відомих українських брендів, а також унікальні вироби ручної роботи.

"Місто Професій" буде цікавий для всієї родини! Тут ви зможете провести цілий день зі своїми близькими, спробувати неймовірні страви, а насичена розважальна програма не дасть скучити нікому.

Реєстрація для учасників за тел. 0674661717.

Дітям до 3 років - безкоштовно, за умови пред'явлення свідоцтва про народження.

Початок заходу о 10:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини