Loading
Показати теги

Виставка художника Руслана Іващенка «Кольорові враження»

Безкоштовно

Категорії: Виставки

Коли : 17 листопада 2018 - 18 січня 2019
Де: Київська обл. , с. Ходосівка, Обухівське шосе-2, буд. 2

Місце: Аутлет-містечко "Мануфактура"

Дивитися місце на карті
460 Друк

Виставка художника Руслана Іващенка «Кольорові враження»

460

З 17 листопада по 18 січня в арт-галереї «Мануфактура» буде проходити виставка художника Руслана Іващенка, під назвою «Кольорові враження».

Руслан Іващенко - послідовник традиційної європейської школи імпресіонізму. Художник народився в Ялті у 1986 році. Навчався в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури та закінчив магістратуру на факультеті живопису. На даний час живе і займається творчістю в Києві.
Роботи живописця можна побачити на виставках як в Українв, так і за кордоном. Його картини знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Китаї та США.

На виставці будуть представлені 24 роботи автора в класичних для імпресіонізму жанрах: пейзаж та натюрморт.

В своїх роботах художник прагне відобразити миттєвість і швидкоплинні емоції від побаченого. Широка манера письма, вільно покладені на полотно соковиті мазки надають його живопису особливу рухливість. Швидкість написання, експресія і динаміка створюють ефект живого полотна. 

За допомогою одного-двох дотиків пензля художник майстерно створює образи, навмисно залишаючи відчуття легкої незавершеності. Важливим фактором в його роботах є емоційний вплив кольору. У пейзажах він акцентує увагу на колірних і світлових взаємодіях.

Час работи виставки: щоденно з 11.00 до 20.00. 

Коментарі:

Захід на карті:

Новини