Loading
Показати теги

Національний Сорочинський ярмарок 2018

Безкоштовно

Категорії: Фестивалі Етно Гастрономія

Коли : 21 серпня 2018 - 26 серпня 2018
Де: Полтавська обл. , с. Великі Сорочинці, Миргородський район
Дивитися місце на карті
2030 Друк

Національний Сорочинський ярмарок 2018

2030

Сорочинський ярмарок - найбільше всенародне дійство в Україні, яке триває протягом тижня у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Це історична пам`ятка ярмаркової України, нематеріальна культурна спадщина, яка прославлена в однойменному творі Миколи Гоголя на весь світ.

Цього року ярмарок ювілейний, виповнюється 20 років Проекту відродження Сорочинського ярмарку. Керівник проекту – кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева. А також, це двадцятий ярмарок, який організовує і проводить ТОВ «Сорочинський ярмарок». 

Не зважаючи на те, що ярмарок має вікову історію, він є дуже сучасним і актуальним, бо крокує в ногу з потребами і приймає виклики часу. Саме тому, цього року організатори відроджують аграрне містечко, у якому планують широко представити не лише сільськогосподарську техніку, але і тваринництво та птахівництво.  А ті, хто виробляє енергозберігаючу продукцію, традиційно отримають найкращі місця в секторі промислових підприємств. Всі учасники матимуть можливість провести на високому рівні будь-які заходи ділової програми.

Запрошуються до участі промислові підприємства та підприємства АПК, приватні підприємці, майстри народних промислів, заклади громадського харчування та розваг, організатори колективних експозицій, туристичні компанії, пісенні, танцювальні та музичні колективи та інші аматори сцени. Щиро раді усім гостям – як співвітчизникам, так і іноземцям. Адже Сорочинський ярмарок – це центр народної дипломатії.

Умови участі, бланки заявок та вся необхідна інформація на офіційному сайті: www.yarmarok.in.ua  Листи надсилати на електронну адресу: sorochiny@ukr.net

Довідки за телефонами:( 0532) 508211, 508212 або 066-8597-074

Коментарі:

Захід на карті:

Новини