Loading
Показати теги

«Бандерштат-2018» у Луцьку

Категорії: Музика

Коли : 03 серпня 2018 - 05 серпня 2018
Де: Волинська обл. , с. Рованці, біля Луцька
Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюйте
701 Друк

«Бандерштат-2018» у Луцьку

701

Фестиваль українського духу «Бандерштат» відбудеться під Луцьком у селі Рованці. Потрапити на територію заходу, як і торік, можна буде із Центрального парку міста.

Цього року «Бандерштат» буде проходити вже 12-й раз.

За роки існування фестиваль став візитівкою Луцька. Щороку сюди приїжджають тисячі людей з різних куточків України та з-за кордону. Тут виступали чи не всі найпопулярніші українські гурти.

Унікальне явище української метал-сцени - гурт Dimicandum - на Urban stage.

Інші оголошені учасники найважчої за звуком сцени Бандерштату: Space Of Variations, New Deadline (Фінляндія), Sunset Trail (Чехія), Morphine Suffering, MegamasS, АННА, The Hypnotunez, WRCKG, The Nietzsche, БОРЩ, Roll Models, ніагАра, FarinHate.

Яскраві та стильні музиканти – гурт ADAM – на Тихій сцені Бандерштату.

Також на Тихій сцені цьогорічного фестивалю почуємо: Христина Соловій, Один в каное, NaviBand (Білорусь), Мері, Katya Chilly Group 432 Гц, 5 vymir, [O], Женя і Катя, НастяЗникає, Krut, гурт Motanka.

Інші оголошені учасники фестивалю:

Друга Ріка, O.Torvald, Тарас Чубай та Плач Єремії, Без Обмежень, Арсен Мірзоян, Тартак, Yurcash, Pavlik OverDrive, Жадан і Собаки, Karna, І Am Giant (Нова Зеландія), Роллікс, Arlett, Чумацький шлях; Dj Tapolsky, Joryj Kłoc.

Як проходив фестиваль у минулому році, дивіться на відео:

Коментарі:

Захід на карті:

Новини