Loading
Показати теги

Вистава "Приглашение на казнь"

Категорії: Театри

Коли : 18 листопада 2018 - 18 листопада 2018
Де: Вінницька обл. , м. Вінниця

Місце: вул. Театральна, 13, Вінницький Академічний музично-драматичний театр ім. М.Садовського

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 100-350 грн
235 Друк

Вистава "Приглашение на казнь"

235

18 листопада відбудеться вистава "Приглашение на казнь" молодого прогресивного київського театру "Мізантроп".

Черговий виклик сучасному театральному суспільству. На цей раз, артисти перенесли на сцену фантасмагоричний світ одного з найбільш своєрідних романів Володимира Набокова. Автори і постановники зухвало стерли грань між драматичним театром, балетом, мюзиклом, цирковим шоу і кабаре.

Основний акцент вистави - це актори, які досягли абсолютної універсальності, вони роблять все: танцюють, співають, грають на музичних інструментах, виконують акробатичні і пластичні етюди, вміють бути клоунами і скоморохами і, в той же час, показують драматичну глибину героїв.

Унікальне поєднання живої музики, хореографії та пластики, сильної драматургії і яскравих режисерських рішень на межі одкровення - все це глядачі отримають у гармонії з набоковском текстом, поетичність і метафоричність якого звертається до найпотаємніших думок і почуттів кожного.

Так само публіку чекає поява нових осіб в складі трупи театру. В "Приглашении на казнь" бере участь:

  • соліст групи AVIATOR
  • відомий оперний режисер - Дмитро Тодорюк
  • молодий актор Дмитро Оцупок.

Історія про те, як головний герой Цинциннат Ц. потрапляє під суд за "гносеологічну мерзенність" і "непрозорість". Процес над героєм ведеться за неіснуючими законами і смертний вирок маскується фразою: "с любезного разрешения публики, вам наденут красный цилиндр". По ходу дії, стає ясно, що навколишній світ оманливий і являє собою набір норм і правил, але вони суперечать мінімальному здоровому глузду. Правилами підкоряються швидше пародії на людей, маски - персонажі вистави. Слідувати загальнолюдської логіки й моралі вдається лише головному герою. Проте, він піднімається на ешафот, де йому повинні будуть відрубати голову.

Режисер - Ілля Мощіцкій
Хореограф - Микола Бойченко
Композитор - Дмитро Саратський.

Час проведення: 19:00-21:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини