Loading
Показати теги

Дитяча програма LINOLEUM 2018

Безкоштовно

Категорії: Дітям

Коли : 08 вересня 2018 - 09 вересня 2018
Де: Київ , вул. Набережно-Лугова, 8

Місце: Креативний простір IZONE

Дивитися місце на карті
147 Друк

Дитяча програма LINOLEUM 2018

147

Розумна, весела, нестандартна і дуже яскрава анімація чекає юних відвідувачів Linoleum 8 і 9 вересня.

4 блоки фільмів від вітчизняних і зарубіжних аніматорів повідають історії про славних лицарів і чарівних принцес, про тигра на космічній станції, прибульців і злого геймера. Всього 47 короткометражних анімаційних стрічок для дітей.

Must see - це "Мисливець і барс", авторами сценарію, режисерами і аніматорами цього фільму став гурт дітей з Києва, вік яких на момент створення фільму становив 8 - 14 років. У цьому році їх фільм здобув перемогу на кінофестивалі Busan International Kids & Youth Film Festival в Південній Кореї.

Якщо ця історія вас вразила - беріть малюка і приходьте на майстер-клас з анімації для дітей. Під час воркшопу Родіон Шуб і Всеволод Яцрес повідають про найважливіші події з історії анімації і як вона створюється. Також викладачі покажуть деякі анімаційні фільми студії RIDNI Ānimation і запропонують разом з дітьми зробити власних пластилінових героїв, "вдихнути" в них життя, дізнатися секрети їх "пожвавлення" і різні трюки зйомок. Тому тільки пластилін, ліплення і стоп-Моушн, ​​тільки хардкор!
Не пропустіть шанс насолодитися роботами юних українських аніматорів.

Вхід безкоштовний!

Початок о 13:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини