Loading
Показати теги

Элджей в Києві. Сольний концерт

Категорії: Клуби

Коли : 25 листопада 2018 - 25 листопада 2018
Де: Київ , просп. В.Лобановського, 119

Місце: Stereo Plaza

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 500-2500 грн

Элджей в Києві. Сольний концерт

99

25 листопада Sayonara Boy: Елджей запрошує на найкрутішу вечірку цієї осені!

Нову зірку російськомовного хіп-хопу супроводжують гучні скандали і не менш приголомшливі музичні релізи. Символ нового покоління, немов зійшов до нас з обкладинок американських глянцевих видань, Елджей - герой нової хвилі талановитої молоді, яка увірвалася в музичні чарти і наші плеєри через соціальні мережі. Фанати бережуть в пам'яті його минулий концерт в Україні і ось, через рік, співак знову виступить в Києві в клубі Stereo Plaza!

Зірка хіп-хопу: провокаційний, харизматичний фрік - Елджея можна описати великою кількістю епітетів і всі вони підкреслюють його яскравий сценічний образ, який вдарив в нерв слухача і знайшов там відгук. Але артист старанно працював не тільки над іміджем, а й над своїми піснями - з 2014 року Елджей невпинно працює над матеріалом, який на сьогоднішній день зробив його популярним.

Важко знайти людину, навіть далекого від жанрів хіп-хоп і реп, який не чув "Рожеве вино" - пісню, яка запустила кар'єру Елджея і підняла його популярність на недосяжний, для багатьох колег по цеху, рівень. "Рвані джинси", "Дисконнект" і треки з нового релізу "Sayonara Boy X" - все це ви почуєте на осінньому концерті в Києві!

Про концертний драйв живих виступів Елджея чув багато хто. Точно сказати можна одне: такого перформансу на сцені ви не бачили! Він здатний запалити навіть найзичайнішу вечірку, а цей сольний концерт вам запам'ятається вам надовго!

Початок о 20:00.
До зустрічі!

Коментарі:

Захід на карті:

Новини