Loading
Показати теги

Виставка «Киев – родина, звучавшая во сне»

Категорії: Виставки

Коли : 17 травня 2018 - 17 червня 2018
Де: Київ , вул. Кирилівська, 41

Місце: Музей сучасного мистецтва України

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: Уточнюйте грн
263 Друк

Виставка «Киев – родина, звучавшая во сне»

263

Цей творчій проект присвячено любові до рідних місць, до Києва зокрема. Роботи з музейної колекції об’єднані з роботами Лариси Пуханової та Вадима Жуковського. Виставка про улюблене місто, почуття, історичний пласт традицій, минуле, сьогодення й майбутнє.

Вадим Жуковський закінчив у 1989 р. республіканську художню школу ім. Т. Г. Шевченка, а у 1999 р. – Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури у м. Києві. На його рахунку 10 персональних та 30 спільних виставок.

Лариса Пуханова у 1977 році закінчила республіканську художню школу ім. Т. Г. Шевченка, у 1983 р. – Київській державний художній інститут. З 1990 р. членкиня Спілки художників України. На її рахунку кілька десятків виставок. Твори художниці називають містичними і загадковими. 

Любов до до рідних місць і красеня Києва демонструють також роботи з музейної колекції Любові Рапопорт, Олени Агамян, Зої Орлової, Євгена Волобуєва, Андрія Блудова, Миколи Глущенка, Абрама Маневича, Ганни Криволап, Едуарда Бельського, Валентина Реунова.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини