Loading
Показати теги

Виставка урбаністичних фотографій Петера Лаглера «Душа Відня»

Категорії: Виставки

Коли : 11 травня 2018 - 10 червня 2018
Де: Київ , вул. Володимирська, 24

Місце: Національний заповідник «Софія Київська», виставкові зали «Хлібні»

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: Уточнюйте грн
461 Друк

Виставка урбаністичних фотографій Петера Лаглера «Душа Відня»

461

Спеціально до Міжнародного дня музеїв, 11 травня у виставкових залах «Хлібні» Національного заповідника «Софія Київська» відкриється виставка урбаністичних фотографій Петера Лаглера «Душа Відня».

Це австрійське місто знакове для української культури. Адже тут у різний час навчались Олена Кульчицька, Лесь Курбас, Дмитро Донцов та Іван Пулюй, у віденському університеті здобув докторський ступінь й Іван Франко, а в опері Відня співали Соломія Крушельницька та Вікторія Лук’янець.

Петер Лаглер — учасник багатьох міжнародних виставок у галереях Данії, Словенії, Чехії, Німеччини. В останні кілька років багато знімає в Україні. Його виставки пройшли у Львові («Музей ідей»), Дніпропетровську (Арт-центр «Квартира»), Івано-Франківську (Краєзнавчий музей) і Києві (Бібліотека НАНУ, «Музей історії міста Києва»).

Фотографії Петера Лаглера дозволять вам відчути і зрозуміти душу цього чарівного міста, покажуть таємні куточки та розкриють деталі, які важко помітити і осмислити під час коротких туристичних поїздок чи відряджень. Фасади барочних костелів, голівки путті, гротескні шрифти рекламних вивісок, класицистичні сфінкси та імперські орли, строга геометрія сучасних будівель і пластичність історизму — усе це під пильним оком Петера Лаглера.

Один із найулюбленіших стилістично-композиційних прийомів художника — робота з віддзеркаленнями у вітринах крамниць, вікон будинків чи авто. Це дозволяє отримати багатошаровий, колажний, часом сюрреалістичний образ міста і його мешканців.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини