Loading
Показати теги

Виставка живопису «Київські мотиви»

Безкоштовно

Категорії: Виставки

Коли : 22 квітня 2018 - 05 травня 2018
Де: Київ , вул. Хрещатик, 36

Місце: Київська міська державна адміністрація

Дивитися місце на карті
220 Друк

Виставка живопису «Київські мотиви»

220

22 квітня відкриється експозиція живопису сучасних українських митців, членів Міжнародної професійної спілки художників, Костянтина та Світлани Шаповалових «Київські мотиви».

Відвідувачі зможуть побачити серію картин в стилі реалістичний імпресіонізм та фігуратив, що включатимуть міські, природні пейзажі та натюрморти. Основні риси художнього стилю — мажорний колорит, свобода, сміливість, характер мазку, спалах емоцій та водночас цілісна виваженість внутрішнього змісту і тонких нюансів сюжету.

Загалом творче подружжя провело 24 персональні виставки, останні з яких відбулись у Національному заповіднику «Софія Київська» та Національному музеї «Київська картинна галерея». Гості експозицій часто описують картини художників так: «вони живі, ніби дихають», «сповнені світла і кольору, повітря і музики», «випромінюють радісне піднесення», «налаштовують душу на добро і позитив», «це світ, у якому розчиняється душа і наповнюється серце». Мета живописців надихати глядача на творчий і особистий розвиток, захоплюватися і цінувати неповторну красу свого краю, спонукати розглядати Боже творіння, щоб Його невидиме ставало видимим.

Варто зазначити, що Костянтин та Світлана Шаповалови є співорганізаторами багатьох культурно-просвітницьких і благодійних проектів. Живописні роботи митців знайшли поціновувачів як в Україні, так і за її межами та прикрашають не тільки приватні колекції, але й деякі державні та громадські установи.

Експозиція  «Київські мотиви» буде розміщена на другому поверсі Київської адміністрації перед Колонною залою. 

Час роботи виставки: 9:00-18:00.

Відкриття виставки відбудеться 23 квітня о 16:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини