Loading
Показати теги

Алессандро Сафина з концертом в Києві

Категорії: Концерти

Коли : 06 березня 2019 - 06 березня 2019
Де: Київ , вул. Велика Васильківська, 103

Місце: Палац "Україна"

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 399-2299 грн
257 Друк

Алессандро Сафина з концертом в Києві

257

6 березня у Палаці Україна відбудеться грандіозний концерт знаменитого італійського тенора Алессандро Сафіни в супроводі Національного заслуженого симфонічного оркестру України. Більш романтичного і вишуканого подарунка для милих дам складно придумати!

У програмі концерту найвідоміші оперні арії, раніше виконувані тенором, а також багато інших знаменитих композицій, улюблених публікою. Унікальний вокал, непереборна чоловіча чарівність і творча активність Алессандро Сафіни зробили його знаменитим на весь світ. По-справжньому знаменитим співак став з випуском альбому Insieme a Te, в якому об'єдналися такі жанри як соул, опера і мюзикл. У числі найбільш популярних хітів альбому - композиція Luna, яка завоювала серця мільйонів.

У число відданих шанувальників артиста входить і королева Великобританії Єлизавета II. Сам же Alessandro Safina любить творчість U2, Genesis, Depeche Mode, Clash, шанує талант Енріко Карузо. У своїх роботах Алессандро Сафіна гармонійно поєднує оперу і поп-музику, називаючи цей стиль "оперним роком". Сьогодні артиста з захопленням зустрічає аудиторія найбільших концертних майданчиків усього світу. Кожен виступ - це аншлаг. До зустрічі!

Початок о 19:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини