Loading
Показати теги

Гурт "Фрістайл" у Палаці "Україна"

Категорії: Концерти

Коли : 09 листопада 2018 - 09 листопада 2018
Де: Київ , вул. Велика Васильківська, 103

Місце: Палац "Україна"

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 200-1690 грн
128 Друк

Гурт "Фрістайл" у Палаці "Україна"

128

9 листопада під Палаці "Україна" гурт "Фрістайл" запрошує своїх шанувальників на великий святковий концерт! Всі найкращі пісні в одному концерті!

В цьому році виконавці найпопулярнішого хіта 90-х "Ах, какая женщина", гурт "Фрістайл", відзначають 30-річчя! Привітати коллектив зберуться зіркові гості, імена яких поки тримаються в секреті. Ви не можете пропустити цю подію, адже побачити стільки знаменитих артистів в одному шоу - справжня удача!

Це буде концерт, якого ви всі чекали! До свого ювілею музиканти підготували спеціальну програму і впевнені, що вам вона сподобається. Звичайно ж, не обійдеться без золотих хітів гурту, слова яких знає кожен напам'ять: "Ах, какая женщина", "Метелиця", "Больно мне больно", "Кораблик любви", "Белая метелица", "Прощай навеки" і багато інших. Всі вони прозвучать в сучасній інтерпретації. Крім них публіку чекають зовсім нові роботи музикантів.

Через 30 років з моменту заснування колективу учасники "Фрістайл" не розтратили колишньої популярності. Ніна Кірсо, Сергій Кузнецов, Сергій Ганжа на чолі з композитором і продюсером Анатолієм Розановим продовжують радувати новими піснями, кліпами і концертами. Географія гастролей гурту, як і раніше охоплює багато країн, серед них Німеччина, Ізраїль, Англія, США, Естонія, Латвія, Литва, Казахстан, Україна і Білорусь. Саме в Україні, а точніше в Полтаві, на власній студії, як і раніше народжується весь репертуар групи.

Подаруйте собі вечір гарної музики! Насолоджуйтеся піснями, на яких ви виросли, а тепер ростуть ваші діти і внуки, піснями, які все так люблять слухати і співати в найкращі моменти свого життя!

До зустрічі 9 листопада під Палаці "Україна" на великому концерті улюбленого гурту!
Початок о 19:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини