Loading
Показати теги

Концерт для дітей та їхніх батьків "Чарівні пригоди музики"

Категорії: Концерти Дітям

Коли : 11 лютого 2019 - 11 лютого 2019
Де: Київ , вул. Архітектора Городецького, 1-3/11

Місце: Національна музична академія України імені П.І. Чайковського

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 150-600 грн
319 Друк

Концерт для дітей та їхніх батьків "Чарівні пригоди музики"

319

11 Лютого у Києві в Національній Музичній Академії ім. П.І.Чайковського (Консерваторія) відбудеться особливий концерт для дітей та їхніх батьків: «Чарівні пригоди музики» від Михайла Казініка.

Гостей концерту чекають дивовижні історії, об'єднанні словом і музикою. Дітей зустрінуть чарівники-музиканти та розпочнуться справжні дива.

Музика щомиті розповідає про щось дуже цікаве та важливе, загадує загадки, посміхається. Потрібно тільки знайти ключик і відчинити двері.
Михайло Казіник розповість дітям і їх батькам про музичні секрети.

Також у програмі візьмуть участь Борис Казінік (скрипка, Швеція) та В'ячеслав Зубков (фортепіано, Польща).

Михайло Казінік -  відомий на весь світ музикознавець, мистецтвознавець, педагог, музикант, поет, режисер, викладач Драматичного інституту Стокгольма і Вищої школи бізнесу Скандинавії, експерт Нобелівського концерту. Він по-іншому трактує звичні речі і руйнує стереотипи.  
Михайло Казінік веде велику просвітницьку роботу і в країнах колишньогот СНД. Його концерти, зустрічі, майстер-класи, школи в Росії, Білорусії,Україна, Латвії та інших країнах користуються колосальною популярністю.

Як він говорить про себе: "Моє завдання - духовно налаштувати людину на ту хвилю, на те випромінювання, яке виходить від творінь мистецтва: поезії, музики,літератури...Будь-яке велике мистецтво - це передавач, а людина, яка не налаштована на його частоту, - зіпсований приймач. Я його ремонтую."

"Що є Творіння Мистецтва?" - каже Михайло Казінік, - "Це колосальні божественні вібрації, що володіють величезною силою для тих, хто пропускає їх через себе, через свій організм, нервову систему, свій інтелект і мислення."

Початок концерту о 19:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини