Loading
Показати теги

Концерт "Когда цвели сады". Анна Герман

Категорії: Концерти

Коли : 29 листопада 2018 - 29 листопада 2018
Де: Київ , вул. Михайла Грушевського, 30/1

Місце: Будинок офіцерів

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 60-460 грн
195 Друк

Концерт "Когда цвели сады". Анна Герман

195

29 листопада Будинку офіцерів состотся концерт пам'яті Анни Герман!
Анна Герман - це воістину неперевершена співачка. Божественний голос, який часто називали "голосом Ангела", незабутній репертуар, а також тонкий аристократизм, зробили її однією з найзнаменитіших артисток свого часу і минулої епохи.

Таких співачок дуже мало, але вони є і бути серед КОЖНОЇ з них - велика честь: Лідія Русланова, Клавдія Шульженко, Едіт Піаф, Майа Кристалинская, Анна Герман ...

  • "Надія"
  • "Коли цвіли сади"
  • "Ніжність"
  • "Відлуння любові"
  • "А він мені подобається"
  • "Гори, гори, моя зірка"

... прозвучать в театральному дивертисменті для всіх, хто цінує справжню душу пісень репертуару Анни Герман. А їх чудове виконання одеською співачкою Владиславою Вдовиченко змусять повірити в те, що вічне не повинно нас залишати.

Доля самої Владислави Вдовиченко зв'язалася з легендарною Анною Герман таємничим чином. Подейкують, що чоловік Анни Збігнєв Тухольский подарував бурштинову брошку (реліквію сім'ї Анни Герман) Владиславі Вдовиченко - співачці, яка продовжує традиції Анни Герман. У серіалі "Анна Герман. Таємниця білого ангела" за кадром гри польської актриси Йоанни Моро Владислава Вдовиченко виконала 7 пісень з репертуару Анни Герман a cappella.

Не пропустіть можливості насолодитися незвичайним співом нев'янучий пісень!

Початок о 19:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини