Loading
Показати теги

Концерт Володимира Гришка "Ти моя мелодія"

Категорії: Концерти

Коли : 09 листопада 2018 - 09 листопада 2018
Де: Київ , вул. Володимирська, 50

Місце: Національна опера України ім Т.Г. Шевченко

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 290-1600 грн
199 Друк

Концерт Володимира Гришка "Ти моя мелодія"

199

Володимир Гришко знову повертається на сцену Національної опери України!
9 листопада маестро виступить з ексклюзивною програмою пісень Мусліма Магомаєва.

Народний артист України, лауреат національної премії ім. Тараса Шевченка, чудовий співак, домігшись світового визнання, вперше на батьківщині презентує програму, яку встиг вже показати більш ніж в 40 містах Китаю.

Володимир Гришко виконає улюблені мільйонами шанувальників пісні Мусліма Магомаєва в супроводі великого симфонічного оркестру. На яких виросли цілі покоління. На думку шанувальників творчості Мусліма Магомаєва, так проникливо і щиро, як Володимир Гришко, ці пісні не виконував ніхто. Він вдихнув в них друге життя.

Безумовно, маестро Гришко підготував для київської аудиторії сюрпризи! У програмі ви почуєте композиції зі знаменитого бродвейського мюзиклу "Скрипаль на даху", неповторні "перлини" українського фольклору, а також колоритні китайські твори!

Український оперний співак Володимир Гришко - визнаний метр світової оперної сцени. Його творчий шлях - це історія успіху, працьовитості та невичерпного натхнення. Він - яскравий феномен сучасної української культури, останній учень і партнер по сцені Лучано Паваротті, неповторний співак з діапазоном голосу в дві з половиною октави. У його творчій скарбничці більше 30 альбомів, випущених по всій земній кулі, а також унікальні творчі експерименти, серед яких: участь в грандіозному проекті світового масштабу True Symphonic Rockestra, який спеціалізується на виконанні відомих оперних арій в стилі рок.

Володимир Гришко занесений в Книгу рекордів України, як український оперний співак, який 44 рази виконав головні партії в Метрополітен-опері. Він виступав на одній сцені з Андреа Бочеллі, Монсеррат Кабальє, Алессандро Сафіної, Демісом Руссосом, Ricchi e Poveri, AmiciForever, Boney M.

Сьогодні Володимира Гришка з нетерпінням чекають в кращих залах США, Китаю, Франції, Німеччини, Австрії, Італії, Шотландії, Чехії, Японії, Великобританії.

Подаруйте прекрасної вечір музики собі і коханим, пориньте в атмосферу гармонії, любові і світла!

Початок о 19:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини