Loading
Показати теги

Моцартіана. Київський камерний оркестр

Категорії: Концерти

Коли : 25 квітня 2019 - 25 квітня 2019
Де: Київ , вул. Лютеранська, 22

Місце: Кірха Святої Катерини

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 200-350 грн
185 Друк

Моцартіана. Київський камерний оркестр

185

25 квітня у Києві в залі Кірхи Святої Катерини Київський камерний оркестр представить програму «МОЦАРТІАНА».

Глядачів чекають музичні класичні шедеври в розкішному виконанні й особлива аура концертного залу.

Ви вперше в Україні почуєте незвичне звучання шедевру світової класики у версії для струнних, зробленою у 1840 році чеським музикантом Петером Ліхтенталем.

Після своєї смерті Моцарт не був забутий. Багато музикантів сприяли поширенню його музики. Одним з них був Петер Ліхтенталь, по професії лікар, який був пристрасним музикантом-аматором. Він заслужив репутацію компетентного композитора і музикознавця.

Великий прихильник музики Моцарта, Ліхтенталь переклав декілька його творів для струнного ансамблю, серед яких був і «Реквієм». Це може здатися дивним, але, насправді, цілком у рамках традицій того часу, адже завдяки цим аранжуванням, значні твори симфонічної музики негайно ставали доступні любителям в музичних салонах.

Вражаюче, що в квартетній версії, яка, насправді, відтворює не більше, ніж «скелет» музики, її емоційна сила зберігається повною мірою. Це робить честь Ліхтенталю, і, можливо, зайвий раз доводить, що в Реквіємі значно більше Моцарта, ніж можливо об’єктивно встановити. Велич його музики виявляється в звучанні, яка б версія не виконувалась,. Петер Ліхтенталь так сформулював це на відкритті пам’ятника Моцарту в Зальцбурзі в 1842 р.: «Історія знає тільки одного універсального музичного генія, і цей геній — Моцарт!»

Відчути всю силу геніальної музики ви зможете завдяки ініціативі автора проекту, відомого скрипаля Вадима Борисова, що у цей вечір буде лідером Київського камерного оркестру.

Програма вечора:
Вольфганг Амадей Моцарт (1756–1791)
o Реквієм
o KV 626
• версія для струнних Петера Ліхтенталя (1780 — 1853)
1. Requiem
2. Dies Irae
3. Tuba Mirum
4. Rex Tremendae Majestatis
5. Recordare
6. Confutatis
7. Lacrymosa
8. Domine Jesu
9. Hostias
10. Sanctus
11. Benedictus
12. Agnus Dei.

Початок о 19:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини