Loading
Показати теги

Павло Ігнатьєв і Катіко Пурцеладзе - концерт "Новорічні хіти"

Категорії: Концерти

Коли : 23 грудня 2018 - 23 грудня 2018
Де: Київ , вул. Архітектора Городецького, 1-3 / 11

Місце: Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 120-450 грн
199 Друк

Павло Ігнатьєв і Катіко Пурцеладзе - концерт "Новорічні хіти"

199

Перед Новим роком так хочеться скоріше опинитися в казці і душевно провести вечір з коханою людиною або з сім'єю. Концерт "Новорічні хіти" - саме те, що потрібно для вас!

2 години новорічного настрою! Улюблені святкові джазові стандарти та новорічно-різдвяні шлягери, на яких виросло не одне покоління! Всесвітньо відомий український "Щедрик", музика з новорічних фільмів і, звичайно, авторські композиції зроблять вечір незабутнім!

Знаменитий піаніст, джазовий композитор і автор дев'яти виданих альбомів Павло Ігнатьєв і вокалістка, актриса, лауреат міжнародних джазових фестивалів Катіко Пурцеладзе в цей вечір виконають для вас неповторну музику. Цей дует можна сміливо назвати найніжнішим джазовим дуетом країни! Їх пісні наповнені чуттєвістю, красою і легкістю.

Чарівним доповненням музичного вечора стане художня водна анімація у виконанні Ангеліни Золотої! Яскрава атмосфера кольору і зачаровують водні візерунки подарують незабутню палітру відчуттів. На ваших очах оживуть найяскравіші новорічні картини!

Приходьте і оцініть музику, зігріваючу в лютий мороз, сНіжну музику, яка дарує затишок і відчуття свята!
Початок о 19:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини