Loading
Показати теги

Симфоніче шоу "Гра престолів 2"

Категорії: Концерти

Коли : 30 березня 2019 - 30 березня 2019
Де: Київ , вул. Велика Васильківська, 103

Місце: Палац "Україна"

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 200-1550 грн
387 Друк

Симфоніче шоу "Гра престолів 2"

387

30 березня під Палаці Україна відбудеться грандіозне симфонічне шоу "Гра престолів 2". Потужний заряд енергії і різнокольорові враження - гарантовані!

"Гра престолів" - найвідоміший і популярний серіал нашого часу. І на концерті прозвучить музика до всіх сезонів легендарної кіноепопеї. Крім того, ви почуєте саундтреки до інших не менш знаменитих фільмів, які увійшли в "Золотий фонд" світового кіно.

Прекрасний виступ глядачам подарують учасники легендарного одеського оркестру Андрія Чорного і хору VOICE OF THE SYMPHO ROCK. У виконанні талановитих музикантів і вокалістів прозвучать композиції Раміна Джаваді, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота та інших великих композиторів, які стали лауреатами премій "Оскар", "Греммі" і "Золотий глобус".

Поспішайте зануритися в світ, творцями якого стануть 200 учасників: музикантів, хористів і виконавців. А головною учасницею події стане, безумовно, Її величність Музика. Музика, яку люблять і пізнають з перших нот мільйони. Ці надзвичайно гарні мелодії створюють неповторну атмосферу фільму.

До зустрічі!
Початок о 19:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини