Loading
Показати теги

Казки On/off Line. Новорічне свято

Категорії: Дітям

Коли : 02 січня 2019 - 07 грудня 2018
Де: Київ , вул. Михайлівська 1/3

Місце: Готель Козацький

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 200-500 грн
204 Друк

Казки On/off Line. Новорічне свято

204

Серед численних новорічних подій обов'язково приєднуйтесь до пригоди, де ви разом з малюками поринете в світ сучасного і нового!
"Казки on / off Line" - це дитяче свято, де тонко переплетуться інтерактивні ігри, захоплюючий сюжет, сучасні технології та різноманітність персонажів.
У подорожі вас чекає:

  • сюрпризи
  • конкурси
  • квести

Затишна тепла атмосфера, невеликий зал, поєднання різних жанрів (танцю, пісні, вірші, світлових ефектів і "справжньої магії") і майстерна гра зроблять саме цю подію особливою ​​і незабутньою!

Казка про те, як потужний Інтернет придумує план, щоб знищити і стерти всі файли цього світу. Якщо йому вдасться зібрати частини Великого Роутера, які розкидані в різних частинах світу, тоді все казкове зникне назавжди, а малюки стануть маріонетками капосного Інтернету. В помічники він бере Супер Злодіїв - Грю з посіпаками і Гагу з Монстер Хай, які повинні втілити підступний план і поширити владу свого повелителя.

Але казкові герої налаштовані рішуче! Хлопчик Данило, Котигорошко та Змій Горинич спробують перешкодити планам "Нета" здійснити задумане. Нашим героям прийде на допомогу Дід Мороз і Снігуронька, але перш за все їм потрібна буде підтримка юних глядачів!

Казка йде українською мовою
Початок об 11:00 та 13.00.
Тривалість 50 хвилин
Перед початком в холі для дітей буде працювати анімація, де Дід Мороз і Снігуронька привітають кожну дитину подарунком.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини