Loading
Показати теги

Сніжна Королева. Казки з оркестром

Категорії: Дітям

Коли : 28 грудня 2018 - 30 грудня 2018
Де: Київ , вул. Архітектора Городецького, 1-3 / 11

Місце: Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського.Оперна студія - Великий зал

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 120-375 грн
285 Друк

Сніжна Королева. Казки з оркестром

285

З 28 по 30 грудня Найголовніша Снігова Королева країни - Ольга Сумська порадує маленьких глядачів та їхніх батьків читанням чарівної зимової казки Ганса Христіана Андерсена "Снігова Королева". Історія, на якій виросло не одне покоління.

У виконанні Національного ансамблю "Київська Камерата" прозвучать огортаючі в новорічне диво звуки класичних творів великих композиторів - Едварда Гріга, Яна Сібеліуса та Курта Аттерберга. Художнім доповненням музично-літературного виступу стане барвиста водна анімація у виконанні Ангеліни Золотий і зачаровує пісочне шоу у виконанні Андрія Пісочного! Вперше на великій сцені ці два мистецтва зіллються на одному екрані!

Унікальна техніка Ебру - це стародавнє мистецтво живопису по воді. Мозаїка танцюючих фарб - це світ дитячих фантазій, втілений в реальність. Малюнки піском додадуть чітких силуетів і динаміку. Яскрава палітра кольорів і зачаровують водно-пісочний візерунки перетворяться в казкових героїв. На очах у глядачів оживуть справжні музичні картини в співтворчості з водою і піском!

Казка про диво, відданість і доброту подарує атмосферу Різдва не тільки дітям, а й дорослим. Ми Ви опинитеся в музично-водно-казковий світ добра і чарівництва!

Читає Ольга Сумська
Диригент - Олег Маринченко
Водна живопис - Ангеліна Золота
Пісочне шоу - Андрій Пісочний
Режисер - Влада Белозеренко
Казка для дітей від 6 років
Подання проходить українською мовою.

Початок о 12:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини