Loading
Показати теги

2-й Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи»

Безкоштовно

Категорії: Інші

Коли : 14 квітня 2018 - 15 квітня 2018
Де: Київ , вул. Хрещатик, 2

Місце: Український дім

Дивитися місце на карті
1222 Друк

2-й Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи»

1222

На фестивалі понад 1000 конкурсантів з усієї України за допомогою робототехніки вирішуватимуть проблеми води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина».

Під час фестивалю пройде два найбільші світові конкурси з робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 10-16 років та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior для дітей 6-10 років.

Завдання для команд у проектах сезону будуть пов’язані із водними ресурсами. «Команди використають наукові методи і інженерні прийоми для вирішення проблеми, – розповідає деталі організатор фестивалю Тетяна Скаржановська.  – Готуючись до процесу проектування, учасники проводили власні дослідження на одну з тем: пошук, транспортування та зберігання питної води, виявлення та видалення забруднень, використання води при виробництві продуктів харчування, утилізація стічних вод, контроль промислового чи сільськогосподарського стоку в природних водоймах».

Після обрання теми команди розробляли ймовірні шляхи вирішення існуючої проблеми за допомогою робототехніки – молоді люди створювали і випробовували прототип робота, який допоможе упоратись із поставленим завданням. Чий робот виявиться найкращим – покажуть змагання – інновації команд оцінюватиме компетентне журі. 

Молодші групи представлять рухомі LEGO-моделі на тему «Пригоди води», а старші - демонструватимуть власноруч сконструйованих автономних роботів і захищатимуть інноваційні стартапи на тему «Вода і людина».

Відвідувачі зможуть цікаво провести час: подивитись на гру роботів і, за бажанням, долучитися до процесу – пограти в робофутбол та у настільні ігри народів світу, позмагатися із супротивником за кількість артефактів, влаштувати «бої сумо». Технічна студія «Винахідник» запросить до зон мейкерства, архітектури та робототехніки. Наймолодші  відвідувачі зможуть помалювати із роботом Пікассо.

На вчителів та учнів також очікуватиме осередок Minecraft: Education Edition – освітньої версії другої за популярністю у світі гри після «Тетріс». Як скерувати залежність дитини від гри у конструктивне русло, навчити створювати та підвищити емоційний інтелект за допомогою Minecraft, ви дізнаєтеся з перших вуст. 

Коментарі:

Захід на карті:

Новини