Loading
Показати теги

Новорічна програма "Космічна місія: У пошуках Магічних стихій"

Категорії: Фестивалі Дітям Інші

Коли : 19 грудня 2018 - 07 січня 2019
Де: Київ , вул. Велика Васильківська, 57/3

Місце: Київський планетарій

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 200-400 грн
1281 Друк

Новорічна програма "Космічна місія: У пошуках Магічних стихій"

1281

З 19 грудня 2018 року по 7 січня 2019 року у Київському Планетарії буде проходити дитяча новорічна програма "Космічна місія: У пошуках Магічних стихій".

Новорічне шоу не має аналогів в нашiй країнi та відбувається з використанням сферичного повнокупольного контенту - зображення в форматі 360 з ефектом 3D.

“Космічна місія: У пошуках Магічних Стихій” - це магічна та захоплююча подорож, де кожна дитина відчує себе захисником Всесвіту та володарем Магічних Стихій. Програма поєднує мистецьку новорічну подію з унікальними новітніми технологічними можливостями Планетарію.

В казковий новорічний період “навколозоряний простір” ARTSPАСЕ та сферична студія Планетарію перетвориться в “космічну лабораторію Всесвіту”, де “космічними магами і чарівниками” розроблені спеціальні програми для планети Земля - диски Стихій, які наповнюють земний простір та захищають від сил зла. 
Злодії - космічні пірати викрали ці диски та відкрили шлях всепоглинаючій Темряві, що почала рухатися в цей час на Землю. 
Чи зможемо ми захистити землян та повернути на Землю усі чотири диски? Чотири Стихії? Чи врятуємо наш Всесвіт?

Яскрава новорічна подія запам'ятається вам надовго, адже вас очікують сучасні цифрові технології Планетарію, неперевершена гра акторів та виконавців, космічні персонажі, неонові та лазерні спецефекти, наукові експерименти, інтерактивні програми біля унiкальноi КОСМІЧНОЇ ЯЛИНКИ з казковими героями та космічні фотозони.

Неодмінно завітайте на Новорічне шоу та переконайтеся у перемозі Добра!

Коментарі:

Захід на карті:

Новини