Loading
Показати теги

Oskorei. Midvinter festival VIII

Категорії: Фестивалі Музика

Коли : 08 грудня 2018 - 08 грудня 2018
Де: Київ , просп. Перемоги, 112

Місце: Клуб Бінго

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 700-1000 грн
315 Друк

Oskorei. Midvinter festival VIII

315

Щорічний музичний фестиваль екстремального металу повертається!
Свято життя - Oskorei Midvinter Festival відбудеться 8 грудня в клубі Bingo!

Жанр атмосферного металу деякі можуть неправильно трактувати, як напад агресії або негативної енергії, але перш за все - це поернення до історії людства, його зв'язку з природою і давньою міфологією. Oskorei Midvinter Festival проходить вже 7 років під ряд і знову скликає фанатів під свої чорні прапори.

Cradle of Filth - в цьому році хедлайнером метал-фестивалю стане культовий британський гурт - батьки-засновники піджанру симфонічного black metal. У текстах колективу зібрані кращі реліквії і артефакти минулого - готична естетика, поезія, література, європейські фільми жахів і містична атмосфера. Всі ці складові в одному цілому тільки додають колективу самостійної культурної значущості, а новий альбом Cryptoriana принесе задоволення шанувальникам жанру.

У компанії з англійськими фронтменами виступлять кращі українські гурти, добре відомі завсідникам метал-фестивалів. Ексклюзивна програма гурту Khors, перший (а тому таку значущу) виступ колись виключно студійного проекту YGG, харківська школа black metal'a від Barkasth і багато інших!

Найатмосферніший фестиваль: над сценою майорять чорні прапори, а на танцполі вже збираються фани важкої гітарної музики. Black metal'a в Україні ніколи ще не був так затребуваний і популярний, тому Oskorei на фестивалі з кожним роком привозить все більше знаменитих світових виконавців і збирає все більше шанувальників жанру.

Час проведення: 16: 00-23: 59.
До зустрічі!

Коментарі:

Захід на карті:

Новини