Loading
Показати теги

Живий Ланцюг Соборності на мосту Патона - 2019

Безкоштовно

Категорії: Фестивалі

Коли : 22 січня 2019 - 22 січня 2019
Де: Київ

Місце: Міст Патона

Дивитися місце на карті
384 Друк

Живий Ланцюг Соборності на мосту Патона - 2019

384

22 січня Україна відзначає День Соборності, присвячений першому історичному об'єднанню Сходу і Заходу України в 1919 році в одне єдину соборну державу.

Живий ланцюг Соборності - щорічна акція, присвячена Дню Соборності України та річниці з дня проголошення Незалежності України. Учасники акції символічно поєднують береги Дніпра "живим ланцюгом" на мосту Патона в Києві, рухаючись назустріч двома колонами - з лівого берега (символізуючи Українську Народну Республіку) і з правого берега (символізуючи Західно-Українську
Народну Республіку).

Акція є неполітичною, тому не допускається наявність ніякої партійної чи іншої символіки, тільки
прапори України.

22 січня 2019 відбудеться вже 12-й Живий Ланцюг Соборності на мосту Патона. Захід передбачає цілий ряд цікавих активностей, родзинкою за традицією стане 30-метровий державний прапор, який утворюють самі учасники акції.

Збір починається о 7:30 близько двох локацій:
- на лівому березі в останньої перед мостом зупинки громадського транспорту;
- на правому березі у колонаді при вході на міст Патона.

Всім бажаючим учасникам волонтери будуть розфарбовувати обличчя в кольорах державного прапора. Після акції пройде конкурс і вручення призів за визначенням трьох переможців з найкреативнішим і найсимпатичнішим малюнком на обличчі.

О 8:00 колони учасників почнуть рухатися назустріч один одному по північній пішохідної частини мосту Патона. Кожна колона буде нести свою частину 30-метрового прапора (синю або жовту). У центрі моста обидві колони зустрінуться і символічно об'єднають лівий і правий береги Дніпра, Схід і Захід України. Також буде створено єдиний 30-метровий прапор України.

Після об'єднання учасники акції разом виконають гімн України, а також вшанують пам'ять Героя України, Сергія Нігояна, який був убитий 22 січня 2014 року, і всіх борців, що поклали своє життя за Українську Державу, запалюючи свічки.

Після цього всі учасники попрямують в сторону лівого берега, де на них чекатиме гарячий чай, і теплий гурт однодумців, а також святковий салют. Всі учасники отримають роздруковану версію Акту Злуки та пам'ятну жовто-блакитну стрічку в пам'ять про акцію. Тут же відбудеться і конкурс на кращий малюнок на обличчі і фотосесія.

Час проведення: 8:00 - 12:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини