Loading
Показати теги

Виставка традиційного чоловічого вбрання «Чоловіча Nоша»

Безкоштовно

Категорії: Інші

Коли : 10 травня 2018 - 08 липня 2018
Де: Київ , вул. Лаврська, 19

Місце: Музей Івана Гончара

Дивитися місце на карті
660 Друк

Виставка традиційного чоловічого вбрання «Чоловіча Nоша»

660

Виставка традиційного українського чоловічого вбрання кінця ХІХ — середини ХХ століття – «Чоловіча Nоша» - це спільний проект Музею Івана Гончара та колекціонерів Ігоря Турейського і Максима Очкура.

Дотепер основна увага приділялася показу і дослідженню народного жіночого вбрання. Ця виставка має стати поштовхом до глибшого дослідження чоловічого одягу як важливої складової традиційної культури українців. Вона покликана ознайомити глядачів із особливостями, різноманітністю й естетикою чоловічого вбрання, а також крізь призму одягу відобразити життєве коло чоловіка.

У музейному просторі буде представлено традиційну ношу хлопчиків і підлітків, парубків і наречених, зрілих чоловіків і чоловіків похилого віку. Історія чоловічої ноші доповнюватиметься речами побуту, а також унікальними давніми світлинами з мистецького історико-етнографічного альбому Івана Гончара «Україна та Українці».

Також Ви матимете можливість почути українські народні пісні у виконанні чоловічого фольклорного гурту.

Виставка передбачає серію інтерактивних екскурсій для дітей, лекцій з вивчення чоловічого одягу та демонстраційних майстер-класів з крою народних взірців чоловічих сорочок та штанів.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини