Loading
Показати теги

Complexions Contemporary Ballet в Києві

Категорії: Музика Кіно

Коли : 25 листопада 2018 - 25 листопада 2018
Де: Київ , Аллея Героїв Небесної Сотні, 1

Місце: МЦКМ ПУ (Жовтневий палац)

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 350-2250 грн
783 Друк

Complexions Contemporary Ballet в Києві

783

Ефектна прем'єра на українській сцені! В рамках свого міжнародного туру знаменитий американський колектив представить в Києві балетне шоу "Star Dust".

Це незвичайне креативне музичне шоу, творцем якого є хореограф Дуайт Роден. На сцену вийдуть 15 професійних артистів колективу з 20-річною славою і світовим визнанням, в супроводі вражаючих спецефектів! Про це можна говорити довго, але краще один раз побачити самому - поспішіть купити квиток на Complexions Contemporary Ballet в Києві вже зараз.

Балет під музику Девіда Боуї.

"Star Dust" - сміливий хореографічний експеримент, покладений на музику культової зірки 80-х. У цій постановці ви почуєте багато заменитих хітів Девіда Боуї - "Life On Mars", "Lazarus", "Heroes", "Let's Dance", "Changes", "1984", "Young Americans", "Changes", "Modern Love ", та ін.

Вперше проект "Star Dust " був представлений в 2017 році в Детройті і Нью-Йорку та отримав найпозитивніші відгуки від критиків New York Times. Його засновник - Дуайт Роден, розповів, що давно мріяв створити твір, який віддасть належне творчості Девіда Боуї, на музиці якого виросло не одне покоління. На думку американського хореографа, у кожної пісні є своя візуальна інтерпретація, особлива історія або короткий епізод, про який варто розповісти.

Початок о 19:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини