Loading
Показати теги

Intersport Run Ua 2018 в Києві

Категорії: Спорт та екстрім

Коли : 09 вересня 2018 - 09 вересня 2018
Де: Київ , вул. Хрещатик
Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюйте
253 Друк

Intersport Run Ua 2018 в Києві

253

9 вересня, в День фізичної культури і спорту, в Києві пройде масштабний спортивний фестиваль INTERSPORT FEST UA. Головними його подіями стануть змагання з бігу INTERSPORT RUN UA. На старті очікується близько 8000 учасників.

Призовий фонд головною дистанції забігу (10 км) становить 73 000 гривень. Переможці серед чоловіків і жінок з 1 по 5 місця будуть нагороджуватися сертифікатами мережі магазинів INTERSPORT. Приз абсолютного чемпіона - сертифікат на 12 000 гривень.

Кожен, хто бажає взяти участь у змаганні може зареєструватися прямо зараз на офіційному сайті і вже починати підготовку до перемоги. Любителям бігу пропонують вибрати одну з дистанцій:
INTERSPORT RUN UA 10 км
INTERSPORT RUN UA 5 км

Фінішер головною дистанції (10 км) за традицією отримує пам'ятну медаль. Крім індивідуальних забігів, організатори пропонують учасникам зібрати команду друзів і взяти участь в командному забігу - INTERSPORT TEAM RUN 4х5 км.

В цьому році незабутній біговій старт в центрі міста стане великим святом здорового способу життя, де кожен зможе спробувати свої сілі і відкрити нові для себе напрями в спорті. Адже ніщо так не об'єднує людей, як спільна мета і підтримка.
Реєстрація учасників на сайті: http://intersportrun.org.ua/

Початок о 9:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини