Loading
Показати теги
Кіносеанси у фулдом форматі на Контрактовій площі
Категорії: Театр і кіно
Коли : 22 січня 2018 - 18 лютого 2018
Де: Київ , Контрактова площа
Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюється грн
295 Друк

Кіносеанси у фулдом форматі на Контрактовій площі

295

Більше десяти короткометражних історій для перегляду на сферичному екрані тривалістю не більше 30 хвилин кожна. Сеанси йтимуть один за іншим до останнього глядача.

Fulldome Paradise став ще більшим, а проекційна система кращою! Ви зможете ознайомитись з новими роботами "Астерія" і "Піде дракон", а також зі старими шедеврами: «Самскари», «Ліквід Арт», «Дивовижна подорож», «Політ фантазії», «Люмінокая», «Розетта» і «Чіанг Май Діп Тріп».

Особливість фулдом формату полягає в тому, що екран перестав бути плоским, а оточує глядача з усіх боків, те ж саме відбувається зі звуком; тим самим створюється симуляція ефекту присутності, і всі органи чуття працюють в посиленому режимі сприйняття, коли людина опиняється в так званому імерсивномусередовищі, що забезпечує повний ефект присутності і занурення.

Уявіть собі, під вашими ногами гори, а піднявши голову вгору - ви бачите небо, пропливають повз вас хмари і птахи, до яких ніби можна доторкнутися рукою, і все це відбувається на тлі чарівних пейзажів, на які хочеться дивитися цілу вічність, зупинивши назавжди час .

Графік роботи:

Понеділок, 22 січня: з 18:00 до 22:00.
Будні дні: з 14:00 до 22:00.
Вихідні дні: з 12:00 до 22:00.

Коментарі:

Фестиваль на карті:

Новини