Loading
Показати теги

Мандрівний фестиваль «Кіномедіа» у Києві

Безкоштовно

Категорії: Кіно

Коли : 22 лютого 2018 - 22 лютого 2018
Де: Київ , вул. Володимирська, 49А

Місце: INVERIA flow space

Дивитися місце на карті
361 Друк

Мандрівний фестиваль «Кіномедіа» у Києві

361

22 лютого о 19:00 год. запрошуємо вас кінопоказ найкращих короткометражних фільмів про журналістику фестивалю «Кіномедіа», який відбудеться у INVERIA flow space (вул. Володимирська, 49А, Київ, метро Золоті Ворота).

До програми перегляду увійдуть 16 найкращих короткометражних фільмів фестивалю за минулі роки. Година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних та документальних коротких стрічок про журналістику. Після перегляду відбудеться дискусія з Андрієм Баштовим – головним редактором The Village Україна.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/3m1L89fXlmVsYK7l1
Слідкуйте за новинами на Facebook - сторінці заходу: https://www.facebook.com/events/404352170003234/

Також, цього сезону з лекціями Мандрівний фестиваль «Кіномедіа» завітає до Кропивницького та Сум. 

Нагадаємо, що прийом фільмів на конкурсну частину фестивалю триває, більше деталей шукайте на сайті конкурсу у розділі «Фестиваль». Долучайся до офіційних сторінок фестивалю «Кіномедіа» у Facebook, Telegram,та Instagram, щоб бути в курсі останніх новин.

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!».

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) та Посольства Швеції (SIDA). 

Коментарі:

Захід на карті:

Новини