Loading
Показати теги

Шоу "Твоя тінь" від Театру Тіней Teulis

Категорії: Театри Дітям Музика

Коли : 21 жовтня 2018 - 21 жовтня 2018
Де: Київ , вул. Архітектора Городецького, 1-3 / 11

Місце: Національна музична академія України імені П. І. Чайковського

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 190-650 грн
338 Друк

Шоу "Твоя тінь" від Театру Тіней Teulis

338

21 жовтня Театр тіней Teulis представляє нове шоу "Твоя тінь"!

Кожен рік для театру був прекрасним по-своєму. Нові форми, технічні рішення і нові можливості. Всіх їх хотілося об'єднати і показати з найкращого боку. Нова програма "Твоя тінь" буде містити фрагменти з уже відомих шоу "Королі тіней" і "Вічна історія", а також номери, які представлять вперше.

Але на цьому сюрпризи не закінчаться. Так само вперше Teulis додасть в шоу взаємодія з глядачем, з цього тепер кожна людина, яка знаходиться в залі зможе взяти участь в дійстві і вплинути на його розвиток. Використовуючи живі декорації з тіней можна домогтися унікальної, захоплюючою, але простої історії, щоб зрозуміти її без слів і зануриться в те, що відбувається з головою.

Протягом історії вони будуть подорожувати за своїми спогадами, закохуватися і сваритися, щоб в кінці, об'єднавшись здійснити свою мрію. Після перегляду кожен знайде те, що шукав. Можливо в цей же день, а можливо трохи пізніше, як і герої історії, які заслуговують щасливого фіналу за свою завзятість і хоробрість бути собою.

Театр Тіней Teulis показує, що всі фантазії можна перетворити в життя за допомогою тіней людського тіла. Ви поринете в зачаровуюче шоу і захоплюючу дух хореографію, які підкорять ваше серце ...

Початок сеансів  о 13:00, 16:00, 19.00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини