Loading
Показати теги

Мюзикл "Жив собі Пес..."

Категорії: Театри Дітям

Коли : 15 вересня 2018 - 15 вересня 2018
Де: Київ , вул. Межигірська, 2

Місце: Київський муніципальний академічний театр опери і балету

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 50-200 грн
304 Друк

Мюзикл "Жив собі Пес..."

304

15 вересня в Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбудеться мюзикл "Жив був пес ..."
Актрери театру запрошують юних глядачів зануритися в казкову атмосферу, стати учасниками пригод і познайомитися з улюбленими героями.

Чудова, добра і часом смішна вистава, поставлена за мотивами улюбленого мультфільму малюків і дорослих "Жив-був пес". І, можливо, не всім відомо, що знята вона за мотивами української народної казки "Сірко".

"З вікна пахне борщ і шматок свинини, а мені знову на дощ, і люто ломить спину!", - співає герой вистави "Жив був пес ..." пес Бровко. Довгі роки вірою і правдою служив він Господарю і в старості став небоєздатним і хропів в будці, коли злодії грабували хазяйське добро.

"Все життя ти непогано працював, і на старість всю кар'єру зіпсував", - так співають в новому мюзиклі "Жив був пес ...", і вигнав пса з села, так як не впильнував хазяйського майна. Звичайно, як і в казці Вовк допоможе старому псу відновити репутацію, а той - віддячить своєму благодійнику!

Буде весело, завзято і цікаво!
Початок о 12:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини