Loading
Показати теги

Site-specific вистава "Сліпота"

Категорії: Театри Виставки Інші

Коли : 25 квітня 2018 - 26 квітня 2018
Де: Київ , Набережно-Хрещатицька 10А

Місце: Port creative hub

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 300 грн
648 Друк

Site-specific вистава "Сліпота"

648

25 та 26 квітня у Києві театр «Мізантроп» і Port сreative hub представлять спільний проект «Сліпота» - сайт-специфік виставу, яка пройде в повній темряві.

В мультифункціональному просторі на Подолі, ставши частиною незвичної та неочікуваної вистави, поставленої за мотивами роману нобелівського лауреата з літератури — Жозе Сарамаго, кияни зможуть відчути, що таке максимальна концентрація сприйняття.

Перебуваючи разом з артистами в абсолютній непроглядній темряві, глядачі матимуть можливість пережити з ними спільний досвід, виводячи дію історії поза межі сценічного простору прямо у свою уяву.

"На півтори години втративши можливість бачити, знаходячись в загостреному психічному стані, глядач отримає «нове бачення» самого себе, навколишнього світу, соціальних взаємозв’язків, усталених моральних принципів. Виходячи зі сценічного простору вистави, він зможе змістити власну "точку зборки" і почати дивитися на речі під іншим кутом зору" — режисер вистави Ілля Мощицький.

Зверніть увагу! У виставі використовується ненормативна лексика. Також постановка не рекомендована особам з нестабільною нервовою системою і тим, хто страждає ніктофобією.

Попереджаємо: під час вистави ви не зможете скористатися мобільним телефоном — він лишається за межами залу. Ми не приховуємо — буде жорстко та некомфортно. Тож підрімати нікому не вдасться.

У випадку фізичного нездужання, викликаного нестандартними умовами показу (нагадуємо — вистава пройде в абсолютній темряві) наші помічники нададуть вам допомогу і при необхідности виведуть на «світло».

Але для тих, хто лишиться, він загориться з новою силою!

Варто знати: вперше згадки про термін site-specific зустрічаються в 1980 році, однак більш широке розповсюдження жанр отримав на початку нового тисячоліття. Суть цього явища полягає у пошуку для театру альтернативного класичній театральній сцені простору, що має самобутню історію, власний характер та унікальну атмосферу. Така взаємодія допомагає театральним режисерам встановити новий формат відносин з глядачем, який стає частиною вистави. (Діана Макрідіна для «Город в лицах»)

Вистава відбудеться 25 квітня о 20.00, а також 26 квітня о 20.30
Вартість квитків –– 300 грн.
Адреса: Київ, Набережно-Хрещатицька 10А, Port creative hub.

Квитки та детальніша інформація про подію: https://www.facebook.com/events/136661873818561/?active_tab=discussion

Про виставу “Сліпота”:

«Сліпота» — це філософська, метафорична та «багатошарова» історія, в якій мешканців безіменного містечка, безіменної країни накриває хвилею загадкової епідемії з безжальним діагнозом: «сліпота».

 У спробах стримати її розповсюдження влада оголошує суворий карантин, активно переселяючи «хворих» в приміщення покинутої заміської лікарні, під пильною охороною армії. 

Головні герої роману — декілька мешканців міста, намагаються віднайти останні крихти порядку в світі, який нестримно скочується у хаос.

Вперше згадки про термін site-specific зустрічаються в 1980 році, однак більш широке розповсюдження жанр отримав на початку нового тисячоліття. Суть цього явища полягає у пошуку для театру альтернативного класичній театральній сцені простору, що має самобутню історію, власний характер та унікальну атмосферу.Така взаємодія допомагає театральним режисерам встановити новий формат відносин з глядачем, який стає частиною вистави. (Діана Макрідіна для «Город в лицах»)

Про театр «Мізантроп»:

Незалежний київський театр «Мізантроп» був заснований у 2015 році, завдяки творчому союзу режисера Іллі Мощицького і композитора Дмитра Саратського. У склад трупи увійшли молоді артисти з різних напрямків мистецтва: драматичні актори, танцівники, режисери, актори  цирку. Головною особливістю (може краще ознакою?)театру стала його кросжанровість та прагнення за допомогою сценічного (я б сказала, театрального) мистецтва «оголювати» проблеми сьогодення.

Засновники театру глибоко переконані, що мистецтсво має бути вільним та безкомпромісним, а театр, сучасний і актуальний, може водночас виконувати різні функції: розважати, провокувати, інтригувати, збагачуючи культурний рівень глядача.

Репертуар колективу складається з трьох назв: танцдрама «Три сестри» за п’єсою Антона Чехова, декаданс-поема «Запрошення на страту» за романом Володимира Набокова, а також вистава за мотивами п’єси Альфреда Жаррі «Король Убю». Всі постановки відрізняються одна від одною за стилем та в концептуальному та жанровому плані. «Мізантроп» сміливо дивує свого глядача, кожного разу руйнуючи інерцию його очікуваннь!

Про Port creative hub:

Port creative hub — мультифункціональний культурний простір на Подолі. Діяльність зосереджена на розвитку та популяризації сучасної культури і активної громадської діяльності, а також на сприянні встановлення зв’язків між представниками креативного сектору.

Щомісяця насичена програма Port creative hub поєднує у собі виставкові проекти, майстер-класи, лекції, презентації досліджень, кінопокази, зустрічі активістів, обговорення і різноманітні музичні заходи.

Всі ці події сприяють створенню особливого середовища, в якому народжується натхнення і нові проекти, які здатні вплинути на сучасне суспільство.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини