Loading
Показати теги

Концерт "KARNA " у Львові

Категорії: Клуби

Коли : 16 листопада 2018 - 16 листопада 2018
Де: Львів , вул. Старознесенська, 24

Місце: Клуб на !FESTrepublic

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 200-400 грн
198 Друк

Концерт "KARNA " у Львові

198

Великий сольний концерт рок-гурту "Karna" спеціально для Львова!

16 листопада у Львові буде дуже гаряче, адже в рамках свого клубного туру по містам України "Карна" мають намір зупинитися в місті Лева. Уже зовсім скоро учасники колективу наповнять львівський клуб Fest Republic підривної енергією і потужним саундом.

Містичний гуцул-метал "Карна".
Гурт з 20-річною історією за цей значний відрізок часу пережив три транформацїї, а також повний розпад. Однак після трирічної перерви прагнення творити і дарувати своїм шанувальникам драйвові музичні композиції музиканти знову об'єдналися.. Хлопці з "Карна" не бояться експериментувати, вони сміливо міксують скажені ритми сучасних мегаполісів з українським фолком. Прихід до гурту нового соліста Олексія Шманьова був ознаменований створенням модернового музичного стилю - "гуцул-метал".

"Карна - це наша душа".
Учасники колективу - активні драйвові музиканти відзначають, що музика і діяльність в "Karna" для них - це не робота, а швидше одна зі сторін багатогранного життя, їх світогляд і філософія.

Виступ "Karna" у Львові - більше, ніж концерт.

Якщо Ви відчуваєте себе втомленими і зневіреними, якщо Вас дістало рутинне життя - приходьте 16 листопада на концерт Карна у Львові! Готові відірватися на повну під скажений ритм улюблених хітів і нових пісень Карна? Придбайте квитки на виступ рок-гурту у львівському клубі Fest Republic! Ви будете вражені тим, як швидко і майстерно учасники розбурхають Ваш приспаний вулкан пристрастей і емоцій, збудять дикий вогонь Вашого серця і спонукатимуть тіло стрибати в шаленому ритмі. "Я кожен раз переживаю на сцені кожну пісню, яку виконую, іноді навіть стримуюсь, щоб не заплакати. У такі моменти я відчуваю, що живий", - розповідає соліст гурту.

Концерт Карна - це широкий діапазон мотивів і вибухових емоцій.
Від їх виступів у публіки зашкалює адреналін. Всі, хто хоч раз мав можливість почути цих музикантів вживу, захоплено діляться відгуками про нереально крутий перфоманс. "Хлопці рвуть шаблони українського року", "Карна прогресує з кожною новою піснею", "Твори в їх виконанні насичені атмосферністю, силою і драйвом" - так відгукуються про творчість учасників гурту їх прихильники. А недавно презентовано кліп Карна - "Party на Прикарпатті", що за зовсім короткий проміжок часу набрав на Youtube понад півмільйона переглядів, викликав в мережі повну бурю емоцій серед шанувальників. "Дуже свіжо і дуже. Цей кліп додає енергії і нового ритму в звичному для нас життя! Це щось нове, це крок в сміливість ідей. Хлопці з Карна - круті", "Респект вам з Києва!!! Максимальний рокерський розрив!!! Просто не передати словами, краще на концерті я Вам покажу, як рве від Вашого музону"- такими відвертими та емоційними рецензіями діляться фани.

Хочете підзарядитися бурхливою енергією? Придбайте квитки на концерт Карна у Львові!
Концертів Карна публіка завжди чекає з великим нетерпінням. Люди різного віку натовпом поспішають на виступи улюбленого рок-гурту. Тому полювання на квитки починається задовго до запланованого концерту.

Час проведення: 19:00-22:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини