Loading
Показати теги

LP у Львові. Heart To Mouth tour

Категорії: Концерти

Коли : 18 квітня 2019 - 18 квітня 2019
Де: Львів , вул. Клепарівська 39А

Місце: Стадіон СКА

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 899-2199 грн
240 Друк

LP у Львові. Heart To Mouth tour

240

18 квітня приголомшлива LP з концертом у Львові!

Лаурі Перголіцці (LP) знадобилося всього два роки, щоб стати однією з найулюбленіших поп-рок співачок в Україні: її з великим успіхом приймають, як на сольних аншлагових концертах, так і на грандіозних фестивалях. Пісню Lost On You, завдяки якій LP піднялася на вершини чартів в Іспанії, Польщі, Італії та інших країнах континентальної Європи, на українських концертах давно співають хором.

Однак, LP не зупиняється на досягнутому: в цьому році вона записала спільний сингл N'oublie pas з французької дівою Мілен Фармер (він моментально потрапив на перше місце у французькій чарті iTunes), співпрацювала з екс-лідером The Smiths легендарним сонграйтер Морріссі (дві їх спільні пісні вийдуть на його альбомі кавер-версій), а під завісу 2018 обіцяла шанувальникам новий альбом Heart To Mouth - він вийде 7 грудня.

"Для мене всі мої слухачі - одна велика сім'я, - розповідає LP в одному з інтерв'ю, - Коли бачиш сяючі очі, розумієш, що твоя музика проникає в них, це ні з чим незрівнянні відчуття, справжнє диво. І я розумію, що моїм шанувальникам абсолютно неважливо, як я виглядаю, скільки мені років, головне, що вони занурюються в пісні, вловлюють той меседж, який я передаю їм. Нас об'єднує любов".

18 квітня LP виконає улюблені її фанатами хіти і зовсім нові пісні!

Мелодійна та чуттєва музика, чарівний вокал LP та її фірмовий свист подарують слухачам по-справжньому душевний весняний концерт!

Початок о 19:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини