Loading
Показать теги

Без упаковки нікуди: цікаві ідеї дизайну

Без упаковки нікуди: цікаві ідеї дизайну

Упаковка – важлива частина загального образу продукту. Вона може зробити його набагато привабливішим для споживача, викликати апетит або бодай просто зацікавити. Чого тільки не приходить на думку дизайнерам, коли вони починають генерувати ідею для упаковки! Декілька цікавих прикладів у нашій добірці.

Упаковка-іграшка

Відмінний варіант для діточок. З вигляду звичайні цукерки, а натиснеш – посмішка!

Пачка-гармошка

Одна з важливих умов упаковки – її практичність. З цією можуть і діточки погратися, і всю рідину з неї вичавити буде досить просто.

Упаковка з індикатором свіжості

Ми доволі часто задумуємося над тим, наскільки свіже мʼясо купуємо. То воно здається якимсь завітреним, то просто непривабливим. З цією упаковкою Ви завжди будете певними, що продукт не зіпсований.

Оригінальний пакетик

Дівчата такі непостійні. Їм без кінця хочеться чогось новенького, а старі речі швидко стають непотрібними. Саме для таких модниць талановиті кріейтори і вигадали сумочку з малюнком, який можна видозмінювати відповідно до бажань.

Пачка-маска

І смачненько, і гарненько! Спершу похрумтимо файненько печивком, а потім перевтілимося у симпатичних тваринок. Чудова забавка для дітлахів.

Букет та шампанське

Цілком стандартний подарунок. Та навіщо витрачати гроші на обидві його складові, якщо можна їх сумістити? Талановиті дизайнери вирішили не відмовлятися від такої заманливої пропозиції.

Куряче гніздечко

Свіжесенькі яєчка прямо з-під курочки. У такій упаковці вони виглядають якось привабливіше і натуральніше.

Чайний пакетик

Метеличок, який присів на Вашу чашечку. Погодьтеся, так звичайний чайний пакетик виглядає набагато привабливішим.

Піца в квадраті

Піца – продукт сам по собі неймовірно привабливий та смачний. Як можна робити його ще апетитнішим та бажанішим? Додати пухкого, підсмаженого тіста з апетитною скориночкою прямо на упаковку. Слинка вже тече.

Жіноча сумочка

Всі знають історії про те, що жіноча сумочка – це справжня Нарнія. Що ж там може бути заховане? Наприклад, сотня-інша мілілітрів смачненького вина.

Пачка-тарілка

Хочеться закусити цікавий фільм чимось смачненьким? Але їсти чіпси з пачки не завжди зручно. Тому креативні розробники і вирішили допомогти споживачам, створивши упаковку, яка складається у тарілочку.

Категорії: Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки