Loading
Показать теги

Міжнародний фестиваль повітряних куль в Альбукерке

Міжнародний фестиваль повітряних куль в Альбукерке

Щороку в Альбукерке відбувається міжнародний фестиваль повітряних куль. Впродовж дев’яти днів гості зможуть побачити на власні очі більше 700 повітряних куль, що заповнять небо над штатом Нью Мексико. Уже більше 45 років подія приваблює туристів з усіх куточків світу, адже кожен знайде для себе захоплюючі розваги та незабутні враження.

Як усе починалося

У першому фестивалі, що проходив у далекому 1972 році, брало участь всього лише тринадцять учасників. Проте з кожним роком їх кількість зростала, а заходом почало цікавитися усе більше туристів. Зовсім скоро невеликий захід у столиці Нью Мексико перетворився на найбільший фестиваль повітряних куль у світі.

Проте зросла не лише кількість відвідувачів та учасників – а й кількість розваг та активностей на фестивалі. З 1978 року гості могли не лише насолодитися видовищним парадом повітряних куль будь-яких неймовірних форм, а й відвідати атракціони, майстер-класи, ярмарки місцевої гастрономії та концерти музичних гуртів.

Локація

Місце проведення фестивалю залишається незмінним з початку проведення першого фестивалю – традиційно це величезний за площею парк в Альбукерке Balloon Fiesta Park. Загальна площа парку складає 365 акрів (майже 1,5 км2), 78 акрів з яких займають злітні майданчики для повітряних куль.

Розваги та активності

З розваг, пов'язаних з тематикою фестивалю, найцікавішим і захопливим є мабуть, парад повітряних куль. У дні проведення заходу відвідувачі мають змогу побачити літальні апарати будь-яких форм: починаючи з героїв мультфільмів закінчуючи фантазійними витворами команд-учасників. Інша традиційна розвага – запуск повітряних куль вночі. Через вогні, що світяться у кожній повітряній кулі, небо ніби наповнюється сотнями ліхтариків – захоплююче видовище, що залишає по собі незабутні враження.

Крім повітряних куль на фестивалі можна знайти безліч цікавих розваг. Серед небагатьох активностей, що пропонувалися цього року були майстер-класи, атракціони, концерти музичних гуртів та продуктові ярмарки.

Окрім масштабного дійства, що приваблює тисячі прихильників повітряних куль, фестиваль став справжньою туристичною принадою Нью Мексико. Тож, якщо хочете побачити незабутнє дійство, обов'язково відвідайте цей фестиваль!

Категорії: Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки