Loading
Показать теги

Остання нагода оглянути виставку про Українську державу Павла Скоропадського

Остання нагода оглянути виставку про Українську державу Павла Скоропадського

Лише трохи більше тижня, до 15 серпня, в Національному музеї історії України діятиме виставка „100-річчя Української Держави Гетьмана Павла Скоропадського (1918–2018)”. Оригінали рідкісних документів, які представлені на виставці не можуть експонуватися тривалий час.

Створення цієї виставки, яка відкрилася у музеї в середині липня, було спробою донести до відвідувачів музею правдиву інформацію про життєвий шлях та політичну діяльність останнього гетьмана України та його державницького проекту. На виставці представлені експонати з колекції Національного музею історії України, що розповідають про успіхи та невдачі державного будівництва в період правління гетьмана, зокрема, про освітню, військову, дипломатичну діяльність і тогочасні реформи.

Відвідувачі можуть на власні очі побачити тростину, що належала Павлу Скоропадському, його особистий герб, українські періодичні видання періоду існування Української Держави 1918 р. (газету „Вісти краєвої преси”, ілюстрований часопис „Око” та інші), поштові марки та гроші доби гетьманату, вітальну адресу Кам’янець-Подільському українському державному університету від Української академії мистецтв, з нагоди його відкриття 22 жовтня 1918 р., та інші експонати з фондів музею. На виставці також показані речі та документи, пов’язані з німецькими солдатами, які у той час перебували на території України.

Експонати проілюстровано фотографіями, на яких зафіксовані події буремного 1918 року в Україні.

Категорії: Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки