Loading
Показать теги

Віталія Кличка включили до Міжнародної зали боксерської слави

Віталія Кличка включили до Міжнародної зали боксерської слави

Мер Києва Віталій Кличко, екс-чемпіон України з боксу, став першим українцем, якого включили до Міжнародної зали та музею боксерської слави у категорії «Сучасні боксери».

Урочиста церемонія введення відбулася 11 червня у місті Канастота(штат Нью-Йорк, США). У ній взяли участь обидва брати Клички.

Під час виступу на церемонії Віталій Кличко назвав цю подію "казкою, про яку навіть не мріяв". Також він подякував брату, який завжди був поруч і приїхав підтримати його в урочистий момент. «Разом ми вдвічі сильніші. Разом ми багато зробили в світовому боксі», – зазначив Віталій Кличко.

Віталій Кличко підкреслив важливість того, що досягнення України тепер увіковіченні в Міжнародній залі та музеї світової боксерської слави. 

Серед інших нових членів Зали слави, які взяли участь у церемонії цьогоріч, – мексиканський боксер у надлегкій та напівлегкій вазі Ерік Моралес та американський боксер у середній вазі Рональд Райт, телекоментатори Стів Альберт і Джим Грей, промоутер Клаус-Петер Коль.

Урочисту церемонію в Канастоті відвідали легенди світового боксу Майк Тайсон, Володимир Кличко, Ріддік Боу, Мігель Котто, Марко Антоніо Баррера, Келлі Павлік та багато інших уславлених боксерів.

 

Категорії: Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки