Loading
Показать теги

14-15 липня: проведемо уїк-енд весело і з користю

14-15 липня: проведемо уїк-енд весело і з користю

Новий робочий тиждень! Звичайно, влітку ці слова звучать зовсім безрадісно, зате які довгоочікувані вихідні настають після п'яти днів напруженої праці! І якою б великою не була спокуса провести уїк-енд у ліжечку «лапками догори», краще присвятити його чомусь більш вражаючому. Як на рахунок сходити на концерт або побігати босоніж по траві? 14-15 липня всі забаганки виконаються.

Мистецтво епохи відродження. Арт-інтенсив

Фото: kremstore.com

Епоха Відродження стала знаковою в історії мистецтва. Це час трансформації, нових думок і поглядів. У чому різниця між Раннім, Північним і Високим Відродженням? Як розрізнити творіння найяскравіших представників цієї течії: Джотто, Ян Ван Ейк, Леонардо, Мікеланджело, Ієроніма Босха, Боттічеллі? Які риси характерні для їхніх картин?
Знайомити вас з усіма тонкощами живопису буде талановитий лектор Юлія Тарасенко. Юлія є викладачем Школи Арт Експертів, досвідченим мистецтвознавцем і натхненним художником. Принцип роботи спікера – створення зі слухачів згуртованої команди, яка кілька годин зможе працювати як єдиний організм.

Коли: 14 липня
Де: Київ, вул. Володимирська, 49А, Конференц-центр
Скільки: 700-1000 грн.

День Либеді 2018 у Києві 

Фото: Bigmir.net

Легенду про трьох братів і сестру їхню Либідь знає, напевно, кожен. Та й про те, що в Києві протікає однойменна річка, теж. А от факт того, що вперше про ця водойма згадувалася ще 1050 років тому, взагалі практично не відомий. Так ось, щоб такі важливі віхи історії не проходили «повз» киян, і був організований День річки Либідь.
Всі, хто зберуться в цю суботу в сквері по вулиці Ямській, зможуть відмінно провести час, взяти участь у веселих конкурсах та пізнавальних майстер-класах.

Коли: 14 липня
Де: Київ, вул. Ямська, 54 
Скільки: безкоштовно

Велопарад дівчат #Kyivcyclechic 2018

Фото: avk.org.ua

Як ви гадаєте, чому в кожному місті Європи обов'язково є велодоріжки таі спеціальні стоян очки для велосипедів? Тому що цей транспортний засіб не тільки допомагає вам тримати себе у формі, але й є, так би мовити, eco-friendly. А ще в Європі давно зрозуміли, що таким чином діставатися на ту ж роботу набагато швидше і приємніше.
Не може не радувати факт, що до велосипедного мейнстріму потихеньку приєднується і Україна. Цієї суботи всі бажаючі представниці прекрасної статі зможуть випробувати свої сили на двох дистанціях: легка (5-6 км в нешвидкому темпі) і важка (10 км, активно крутячи педалі). Нагородою ж слугуватиме спільний пікнічок на фініші.

Коли: 14 липня
Де: Київ, вул. Володимирська, 50, Національна опера України
Скільки: уточнюйте

Концерт «Табула раса»

Фото: divamor.net.ua

«Любимая машина», «Дорога» (Я сошёл с ума), «Шейк «Шей-Шей»… Аж тремтиш при згадці про ці хіти. Ось він, живий приклад того, що є речі, які не підвладні часу. Любов глядачів до творчості Олега Лапоногова з роками тільки зростає, адже на його концертах можна побачити не лише «сторожил», а й цілком «свіжу кров».
Якщо життя не радує вас драйвом і зарядом енергії – приходьте у Docker Pub. Музичні легенди змусять вас потанцювати та трохи надірвати голос (як же тут не підспівувати ?!)

Коли: 14 липня
Де: Київ, вул. Богатирська, 25, Docker Pub
Скільки: 125-1400 грн.

Забіг босоніж

Фото: startdnipro.com

Наші стопи – це маленька проекція всього організму. Тут розташовані точки, які відповідають практично за кожен внутрішній орган. Тому так рекомендують частіше ходити босоніж: різнопланове натискання на стопу допомагає тримати весь організм у тонусі.
Чи готові ви відчути себе дітьми і пробігтися по зеленій травичці? Тоді приєднуйтесь до одного із забігів. Дистанції є як для справжніх спортсменів, так і для менш тренованих учасників. Який би кілометраж ви не обрали – 3.2, 6 або 8.7 – це вже буде гідним поваги. А в якості заохочення до подальших занять спортом можна буде отримати навіть місцеву медальку.
До речі, діткам на святі теж буде, чим зайнятися, тому неодмінно беріть їх з собою.

Коли: 15 липня
Де: Київ, с. Нові Петрівці, вул. І. Франка, 19, резиденція «Межигір'я»
Скільки: 350 грн.

Обов'язково скористайтеся нашими порадами і вихідні пройдуть на «ура». І, звісно, не варто забувати про насичене життя і в будні. Переходьте до розділу «Афіша» і знаходьте найцікавіші та найбільш різноманітні заходи на кожен день!

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки