Loading
Показать теги

Афіша вихідних: 5 подій у Києві, вартих вашої уваги

Афіша вихідних: 5 подій у Києві, вартих вашої уваги

Чим яскравіше світить сонце, тим більш очікуваними стають вихідні. Складаючи плани на вікенд, прогляньте нашу добірку: чи не лишилась раптом цікава подія поза вашою увагою.

Kyiv NoWaste Race 2018

Цього року кияни уже вдруге бігтимуть за Україну без сміття. Приєднуйтесь і ви, якщо любите біг і чисте довкілля – організатори мають на меті зібрати кошти для відкриття Другої сортувальної станціі вторсировини у столиці. Kyiv NoWaste Race 2018 – це ще одна можливість збільшити кількість адекватних станцій прийому вторсировини, зробити сортування простим, доступним та розповсюдженим.

Коли: 15 квітня
Де: Київ, вул. Тимірязєвська, 1 Національний Ботанічний сад ім. Гришка НАН України
Скільки: 450 грн.

V Міжнародний фестиваль історичного кіно "Поза часом"

Цей фестиваль вже вп’яте проходить у Київській фортеці і цього разу він присвячений 100-річчю Української революції. Програма складається із трьох блоків: повнометражні документальні, короткометражні документальні, ігрове кіно. У фестивалі візьмуть участь кращі зразки вітчизняного та зарубіжного кінематографу.

Коли: 13 квітня - 15 квітня 2018
Де: Київ, вул. Госпітальна, 24А Київська фортеця
Скільки: 50-70 грн.

ІІІ Арт-фестиваль пластичного мистецтва "Без зайвих слів - 2018"

Ця подія – унікальна, адже присвячена людській пластиці і її застосуванні в театрі. Тут ви зможете взяти участь у конкурсній програмі зі своїми роботами, проголосувати за найкращого учасника, взяти участь у тренінгах від гуру пластичного театру та пройти сеанс танцювально-рухової терапії.

Коли: 13 квітня 2018-14 квітня 2018
Де: Київ, вул. Саксаганського, 6 Будинок Кіно
Скільки: безкоштовно.

Том Сойєр FEST 2018 Київ

Цьогорічний Том Сойєр FEST об’єднав 15 міст України Київ. Це щорічний міський арт-фестиваль соціального мистецтва, унікальна соціальна ініціатива, яка перетворює суботники на масове свято і змінює ваше місто на краще. Під час фестивалю буде організовано не лише прибирання території, а й різноманітні розваги для дітей та дорослих, міні-концерт, освітній квест, вручення заохочувальних подарунків та частування.

Коли: 14 квітня, з 10.00 до 14.00.
Де: Київ, Солом'янський ландшафтний парк
Скільки: уточнюйте.

ХVІІІ виставка рукоділля і творчості "Рукоділля. Бізнес та Хобі"

У ці вихідні в Міжнародному виставковому центрі зберуться 35 компаній і магазинів, 265 майстрів з різних країн світу, художників і дизайнерів, щоб продемонструвати увесь спектр сучасних напрямків рукоділля та творчості. Виставка об’єднає декілька тематик і розділів, серед яких "Hobby Market", продаж авторських робіт, "Чарівний бісер" і "Світ скла", "Чарівний печворк" та експозиція вовни і пряжі. Окремою експозицією буде представлено конкурс "Чари вишивки".

Коли: 13 квітня - 15 квітня
Де: Київ, Броварський проспект, 15 Міжнародний виставковий центр
Скільки: 20-95 грн

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки