Loading
Показать теги

Київ гарніший з висоти: оглядові майданчики столиці

Київ гарніший з висоти: оглядові майданчики столиці

Живете у Києві з дитинства і думаєте, що вже оглянули його вздовж і в поперек? Тоді потрібно підійматися на новий рівень. З висоти будь-яке місто має зовсім інший вигляд. І якщо оглядовим майданчиком біля пам'ятника Володимиру Великому чи Арки дружби народів вас вже не здивувати, то ... Ми не злякалися і запропонуємо ще кілька цікавих варіантів.

1. Батьківщина-Мати

Довгий час оглядовий майданчик на щиті залізної жінок був закритий для відвідувачів. Але сьогодні любителі екстриму можуть знову забратися на висоту 91 метр, щоб помилуватися видами столиці.
Для міні-екскурсії краще вибирати зручне взуття, точно не шпильки і підбори (все-таки майданчик відкритий). Одночасно відвідування доступно для 2 осіб й інструктора (так, без спеціально навченої людини вас сюди не пустять, тому романтичні побачення доведеться організовувати в іншому місці).
Вартість задоволення - 300 грн. У будні дні потрапити на оглядовий майданчик можна з 10 до 18, а у вихідні - з 11 до 19. Врахуйте, що каси закінчують свою роботу на годину раніше за закриття самого майданчика.

2. Храми: Софійська, Михайлівська та Лаврська дзвіниці

Невелика паломницька екскурсія - обов'язковий пункт програми кожного туриста. І хоча самим киянам вид церков вже трохи приївся, впевнені, не всі встигли побувати на їхнії дзвіницях.

Лавра. Хто бував раніше у Києво-Печерській лаврі, знає, що просто помилуватися містом тут можна безкоштовно. Для цього увійдіть через шлагбаум (саме тут, метрів за сто від офіційного входу, в святиню можна потрапити безкоштовно) і просто спускайтеся вниз до довгого залізного паркану. Але з дзвіниці, зізнаємося, вид відкривається трохи кращий (ще б пак, майже 100 метрів висоти).

Маленький нюанс: підніматися доведеться на своїх двох. Вхід коштуватиме 40 грн.
Михайлівський Золотоверхий. Деякі види можуть бути приховані за пагорбами, але основна панорама проглядається чудово. Та й ціна просто смішна - 14 грн.

Софійський. Пройдіть по прямій дорозі і потрапте до наступної дзвіниці. Всього 20 грн. - і Київ біля ваших ніг.

3. Замкова гора

Локація, можливо, не зовсім нова, але як не згадати про цю чудову точку старого Києва? Такий собі погляд в історію, ніби-то спостерігаєш частинку Австрії або Угорщини. Поділ, Андріївський узвіз, Андріївська церква і Воздвиженка створюють унікальну атмосферу мальовничої старовини.

4. Гора Щекавиця

Ще одна гора в районі Подолу. Кажуть, що назва за місцем закріпилася ще з часів написання «Повісті минулих літ» (тут змія наздогнала Віщого Олега). Також вважається, що саме ця гора була учасницею легенд про одного із засновників Києва - Щека.

Уже в 19 столітті в цих місцях спорудили обсерваторію. Височина дійсно відмінно підходить для того, щоб милуватися зірками. І якщо у вас немає для цього спеціальної техніки, не турбуйтеся: подивитися на небо, вкрите мерехтливими крапочками, можна і без неї.

5. РК «Олександрівський»

Чому б не зробити звичайний житловий будинок пам'яткою? Достатньо всього-навсього обладнати дах декількома біноклями, поставити пару крісел та канапок і просто відкрити дах для входу. Від відвідувачів не відбитися! (Тому варто уточнювати можливість відвідування заздалегідь, надто вже розкішне місце для проведення весіль і днів народжень). Ціна питання - 50 грн.

6. Недобудова по проспекту Семашко

Навпроти будинку з номером 8 височить поки ще недобудований будинок з дуже привабливим дахом. Звісно, інфраструктури у вигляді місць для сидіння і біноклів тут немає. Зате немає і плати за вхід! Коцики на плечі - і вперед. Усамітнюйтеся, спілкуйтеся і милуйтеся Святошинським районом.

7. Вечеря на даху

Привіт, Березняки (Шумського, 5)! Не найдешевше задоволення, зізнаємося чесно (900 грн. - сума не маленька). Зате ідеальний варіант для побачень або відзначення будь-яких пам'ятних дат. Зручні крісла, столик з ідеально-білою скатертиною, пара келихів шампанського, а після - гарячий чайок з печивком.

Можна сісти і в симпатичній альтанці, яка при необхідності захистить вас від поганої погоди. І хоча в цю пору року послуга не така актуальна, тут завжди можна попросити ввімкнути обігрівачі.
Поки літо балує нас теплими днями - користуйтеся. Беріть за руку друзів і коханих і виводьте їх вище. Адже емоції і спогади - це найцінніше, те, що залишиться з нами до глибокої старості.

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки