Loading
Показать теги

Кращі виставки першої половини серпня

Кращі виставки першої половини серпня

Хм, не так ми собі уявляли останній літній місяць ... «Подожди, дожди, дожди…» Але рано ще укутуватись у коцики, брати в руки чашку какао і засідати за книги, на які все ніяк не вистачає часу. Доки літо, потрібно встигнути нагулятися! А раз на вулиці це робити особливо не виходить, пропонуємо вам культурно збагатитися і погуляти виставками. Готовий план прогулянок кращими заходами цієї категорії нижче: забивайте у календар!

Виставка «Український натюрморт»

Фото: elisavetart.com

Це не просто виставка, це ціле дослідження. Як змінювалися традиції українського натюрморту? Що характерно для цього жанру художнього мистецтва саме на території України? Давайте простежувати тенденції і виводити формули композиції разом. Свої роботи у рамках виставки представлять Інститут проблем сучасного мистецтва, Одеський художній музей, Харківська муніципальна галерея, Арт-галерея «Дзиґа» та багато інших. Обережно, деякі картини занадто апетитні!

Коли: 26 липня – 20 серпня
Де: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 18-Д, Інститут проблем сучасного мистецтва
Скільки: уточнюйте

Виставка «На переломі. Архітектурна графіка 1930-х»

Фото: pravlife.org

Спеціально до Дня архітектури з фондів заповідника дістануть найяскравіші роботи, що презентували це мистецтво на території України у 30-х роках минулого століття. Тоді архітектурні тренди у черговий раз змінилися, набули більш сучасні обриси, сповнилися неокласичним і модерним духом. Як відбувалася ця зміна? Наскільки сильно відрізняється творчість діячів мистецтва до і після? На ці питання допоможуть відповісти роботи Василя Кричевського, Георгія Домашенко, Олександра Смика, Петра Костирко, Миколи Холостенко й інших.

Коли: 27 липня – 15 серпня
Де: м. Київ, вул. Володимирська, 24, Національний заповідник «Софія Київська»
Скільки: уточнюйте

Персональна виставка творів Ann Polo «Мрії та спогади»

Фото: dolesko.livejournal.com

Анна Полойнікова – талановита художниця, яка ось уже кілька років чекала на можливість поділитися з вами своєю творчістю. Крім любові до мистецтва, живе в серці Анни і любов до подорожей, якій, власне, і присвячена виставка. Дівчина побачила чимало красот по всьому світу і тепер хоче донести частинку прекрасного кожному гостю. Картини виконані у техніках олійного і акрилового живопису, завдяки чому максимально точно передають яскравість і фактуру архітектури, пейзажів і пам'ятників.

Коли: 31 липня – 27 серпня
Де: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, Центр Української Культури та Мистецтва
Скільки: безкоштовно

Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива-2018»

Фото: carpathia.gov.ua

Цього року рідній Україні виповнюється 27 років. Таку дату потрібно відсвяткувати з шумом. А тому в Києві зберуться представники світу мистецтва з різних куточків України, щоб представити до вашої уваги свої роботи. Крім можливості подивитися і прикупити предмети їхньої творчості, ви зможете приєднатися до розважальної програми з традиційними танцями та піснями.
Активна частина заходу буде починатися з 14:00, години ж роботи виставки – з 12:00 до 18:00.

Коли: 10-21 серпня
Де: м. Київ, вул. Хрещатик, 14, Український дім
Скільки: безкоштовно

Відкриття виставки художника Євгенія Шаповалова «Метаморфози»

Фото: artnews.one

Перевтілення – це обов'язкова частина життєвого процесу, яку на своєму шляху пізнають будь-які живі істоти. У своїх роботах автор зумів наочно показати і принадність жіночого тіла, і неповторність квіткового цвітіння. Не забув художник і про безсмертне правило золотого перерізу, яке з одного боку повертає його картини до русла класики, а з іншого – ще більше збагачує їх гармонією.
Злиття науки і мистецтва, буденності і міфології в інтерпретації Євгена Шаповалова – обов'язковий пункт у списку must see вітчизняних поціновувачів живопису.

Коли: 4-29 серпня
Де: м. Київ, вул. Староноводницька, 31, Завальний Арт Центр
Скільки: безкоштовно

Виставка Ольги Грінблат «Тонка справа або not allowed»

Фото: antikvar.ua

Фотографія – унікальний винахід людства, здатний на довгі роки залишати у пам'яті найприємніші моменти. Для Ольги Грінблат такими є подорожі. Життя без них точно не було б таким яскравим. Так чому б не подарувати частинку цієї яскравості комусь ще? На виставці Ольга представить до вашої уваги кращі фотографії Арабських Еміратів, Малайзії, Таїланду, Сполучених Штатів та інших куточків нашої планети.

Коли: 2 серпня – 5 вересня
Де: м. Київ, вул. Московська, 40Б, Музей української діаспори
Скільки: 25 грн.

Тому дощик нам не перешкода. Хто шукає, той завжди знайде. Збирайте хорошу компанію, обирайте виставку, яка вам до душі, і вперед до просвітлення! Ну, а ми обіцяємо й надалі радувати вас подібними добірками, тому обов'язково стежте за розділом новин.

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки