Loading
Показать теги

Куди піти з дітьми в Києві 23-24 червня

Куди піти з дітьми в Києві 23-24 червня

Кожній дитині не завадить трохи магії, музики, мистецтва і веселощів з батьками на свіжому повітрі. Аби ваші вихідні не стали банальним відсипанням-від’їданням і зовсім-трохи-купанням у найближчій водоймі, ми підготували список заходів, що неодмінно принесуть яскраві емоції усім їх відвідувачам.

Магічне шоу для дітей

 

Така захоплива магія – те, що треба у суворій буденності нашого життя. На вас та ваших дітлахів чекають незвичайно-смішні конкурси, мікромагія і чарівні майстер-класи, під час яких кожен, хто забажає, неодмінно перетвориться на фокусника. Це ілюзійне шоу - справжній урок чарівництва, незвичайний і веселий досвід, який назавжди залишиться в спогадах малюків.

Коли: 23 червня о 13:00, 15:00
Де: Київ, проспект Петра Григоренко, 26А
Скільки: 150 грн.
Вік: 3+

Глорія Мюзік Фест - музичний фестиваль для всієї родини

Чудова ідея – прогулятись всією родиною по території Києво-Печерської Лаври і завітати в Музей Книги. Тут будуть проходити музичні концерти для дітей, а ввечері музиканти зіграють композиції у різноманітних жанрах для дорослих гостей свята. Також на відвідувачів фестивалю чекають приємні сюрпризи, веселі аніматори, рухливі та інтелектуальні ігри для дітей.

Коли: 23 червня, 9:30 - 20:00.
Де: Київ, вул. Лаврська, 9 Музей книги і друкарства України
Скільки: уточнюйте.
Вік: 1+

Фестиваль Youthday `18

Грандіозне дійство розгорнеться найближчими днями для тих, хто завжди молодий – і душею, і тілом. Серед запланованих активностей: музична та літературна сцени, битва міст, виставка сучасних художників, лекторій, спортивні змагання та безліч інших цікавих речей. Разом з тим, на заході активно будуть обговорюватись важливі соціальні питання. А дітвора, тим часом, розважиться у дитячій зоні із аніматорами, пограє в настільні ігри, поласує морозивом та привчатиметься змалечку долучатись до важливих громадських ініціатив.

Коли: 24 червня
Де: Київ, парк ім. Тараса Шевченка
Скільки: безкоштовно.
Вік: 0+

"Пригоди Гекльберрі Фінна"

Історія, зачитана не одним покоління до дірок, у постановці від Музичного театру. Юні глядачі стануть свідками неймовірних пригод Гекльберрі Фінна та його друга Джима, разом з ними вирушать у подорож річкою Міссісіпі та дізнаються, чим, врешті-решт, закінчиться ця повна небезпек історія.

Коли: 23 червня, 12:00.
Де: Київ, вул. Межигірська, 2
Скільки: 40-180 грн.
Вік: 6+

Веселі майстер-класи у ДРЦ "ГуліверіЯ"

У ці вихідні країна "ГуліверіЯ" влаштовує справжні майстер-клас пригоди! Малюки зможуть самостійно виготовити спанч-боба, взяти урок англійської мови, а також навчитись створювати метеликів власними руками. Проводити майстер-класи будуть досвідчені майстри та педагоги, які вміють знаходити з дітьми спільну мову і створювати на заняттях теплу і дружню атмосферу.

Коли: 23–24 червня, 13:00–15:00.
Де: Київ, площа Спортивна, 1-А ТРЦ Gulliver
Скільки: безкоштовно.
Вік: 4+.

Категорії: Огляди
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки