Loading
Показать теги

Куди відвести дитину на вихідних 11-12 серпня

Куди відвести дитину на вихідних 11-12 серпня

Сімейні розваги влітку – це просто: пляж, озеро, пікнік у найближчому парку. А якщо хочеться порадувати дітвору нестандартними веселощами, можна вирушити на цікавий майстер-клас, квест чи познайомитись із пухнастиками центру адопції і влаштувати собі справжню кото-терапію. Детальніше про ваші плани на найближчі вихідні – далі у статті.

Дитячий квест «Квестман в Крижаному Замку»

Юні квестомани будуть допомагати принцесі Ельзі визволити жителів зимового королівства Ерендел з льодового полону. Адже снігові хмари закрили сонце, хуртовини вимели все тепло з будинків і скували кригою моря і річки. Мешканці королівства змучилися холодами і втратили надію врятуватись. Діткам будуть допомагати проходити квест чотири професійних актора.

Коли: 12 серпня, 11:00, 15:00, 17:00.
Де: Київ, проспект Академіка Глушкова, 1 ВДНГ
Скільки: 200 грн.
Вік: 5-7 років.

Кото-Терапія

Незабутні емоції подарує дітворі день із котиками, яким бракує людської уваги. Якщо дома немає пухнастика, можна прийти сюди, від душі почухати їх, насолодитись муркотінням, роззнайомитись, а може, і піти разом додому. На кото-терапії вас чекатимуть врятовані з вулиці котики, які перебувають під опікою Благодійного Фонду Кото-Ярмарок. Всього 100 пухнастиків віком від трьох місяців до трьох років – справжній рай для котоманів!

Коли: 12 серпня, 17:00.
Де: Київ, вул. Дмитрівська, 39.
Скільки: благодійний внесок 50 грн.
Вік: 0+.

Grano Family Weekend

Сімейний обід вдасться, якщо діти розділять ваше прагнення поїсти в спокійній обстановці. А розділять вони його тоді, коли будуть мати альтернативу веселому заняттю під назвою «рознести кафе вщент, поки батьки їдять». У ці вихідні дітвора буде із завзяттям готувати піцу або шити веселу іграшку, або здобувати перемогу у настільній грі, доки ви спокійно дожуєте свій обід. І на каву вистачить часу.

Коли: 11-12 серпня, 13:30-18:00.
Де: Київ, вул. Болсунівська, 2
Скільки: безкоштовно.
Вік: 4+

«Незвичайні професії»: інтерактивна читанка для дітей у Києві

Тітестер, обіймач панд, кінолог, сурдоперекладач, флорист – про ці та багато інших професій дізнається дітвора, відвідавши цей незвичайний захід. Також будуть ігри на розвиток пам'яті, кмітливі питання і розгорнуті відповіді, слухання і читання вголос.

Коли: 11 серпня, початок о 12.00.
Де: Київ, вул. Прорізна, 10
Скільки: уточнюйте.
Вік: 4+.

Паперове конфеті-шоу

Перед такими веселощами не встоїть жодна дитина! Запальні танці, розваги та конкурси, ціле море, ні, океан паперу, який можна підкидати, розкидати, ловити і взагалі робити з ним що завгодно. Веселі ведучі свята подарують посмішку кожному його учаснику.

Коли: 11 серпня, 15:00-16:00.
Де: Київ, ТРЦ Sky Mall, пр. Генерала Ватутіна, 2-т, 3-й поверх
Скільки: уточнюйте.
Вік: 0+.

Категорії: Огляди
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки