Loading
Показать теги

Квіти, ласти і тату: куди піти в Києві у вихідні 18-19 серпня

Квіти, ласти і тату: куди піти в Києві у вихідні 18-19 серпня

Пропонуємо оштрафувати літо за перевищення швидкості! Ні, серйозно, хіба можна його хоч за хвіст втримати? Теплі деньки збігають, наче пісок у пісочному годиннику. Нумо насолоджуватись літом, поки воно не чкурнуло ген у далечінь аж до наступного року.

Виставка квітів "Чарівний український міф"

17 серпня на Співочому полі розгорнеться виставка квітів до Дня Незалежності України. Тематикою стануть українські міфи. На гостей чекатимуть неймовірні квіткові композиції, чарівний світ казок і легенд у віар-кімнатах, загадкові квести, лялькові вистави і тематичне сферичне кіно.

Коли: 17 серпня - 16 вересня, з 9:00 до 21:00.
Де: Київ, вул. Лаврська, 33 Співоче поле
Скільки: 25-50 грн.

Тату Фестиваль PAIN в Києві

Одна із наймасштабніших подій у сфері татуювання. Сюди з'їдуться кращі майстри з усієї України в сфері татуювання, татуажу і пірсингу. Традиційно, гості зможуть взяти участь у різноманітних тематичних майстер-класах, конкурсах, фотосесіях, насолодитись живою музикою та зробити тату у визнаного професіонала своєї справи.

Коли: з 18 серпня 12:00 до 19 серпня 23:59.
Де: Київ, SFERA Beach Club "X-Park" Парк Дружби Народів
Скільки: 200 грн.

Фестиваль "Влучна Традиція 2018"

У ці вихідні в Національному музеї народної архітектури та побуту України відбудеться великий міжнародний лучний фестиваль "Влучна Традиція 2018", який організовує українське представництво WTAF в Україні. На фестивалі будуть представлені дисципліни турецької, корейської, англійської та американської традиційної стрільби, а також класична стендова стрільба і динамічна стрілянина в літаючі і рухливі мішені.

Коли: 18-19 серпня 2018
Де: Київ, вул. Акадміка Тронька Національний музей народної архітектури та побуту України
Скільки: 15-50 грн.

Фестиваль автомобільних субкультур «Корч фест»

Гості свята зможуть познайомитись із представниками найрізноманітніших автомобільних субкультур: бойовою класикою, лоурайдерами (стенс і пнемо), ресто, дрифт культурами та іншими. Буде представлено близько 800 автомобілів різного спрямування і застосування. Це подія для тих, кому нудно їздити на звичайних машинах, в крові яких кипить жага швидкості і емоцій.

Коли: 18 серпня
Де: Київ, Льодовий стадіон, метро "Іподром"
Скільки: уточнюйте

Забіг у ластах "DUCK RUN 2018"

Чудовий спосіб від душі повеселитись – взяти участь у незвичайному забігу в ластах "DUCK RUN" на пляжі. Учасникам забігу пропонується пробігти пляжем символічну дистанцію - 30 метрів та проплисти 30 метрів. Якщо у вас немає ласт, все одно приходьте - вони є в організаторів заходу.

Коли: 19 серпня, 11:00
Де: Київ , Гідропарк, пляж Венеція
Скільки: безкоштовно за умови реєстрації.

Категорії: Огляди
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки