Loading
Показать теги

Музична столиця: 5 найгучніших концертів квітня

Музична столиця: 5 найгучніших концертів квітня

Квітень порадує мешканців і гостей Києва яскравими музичними подіями. Афішовий портал ufest.in.ua підготував для вас список найгучніших концертів, що сколихнуть столицю у другий місяць весни.

Концерт Бумбокс у Києві

До нової програми гурту "Знову трійка" увійдуть улюблені мільйонами пісні із перших трьох альбомів – "Меломанія", "Family Бізнес" та "III". Мелодії, на яких вже встигло вирости ціле покоління, завдяки яким ми закохались у Бумбокс щиро і навічно, пісні, які примушують слухати у 2018-му музику, написану ще в 2005-му.

Коли: 20 квітня 20:00, 21 квітня 20:00.
Де: Київ, вул. Січових стрільців, 37-41 'Atlas.
Скільки: 499-2199 грн.

Концерт гурту Nothing but Thieves у Києві

Знамениті на увесь світ британці вперше дадуть сольний концерт у Києві – раніше вони виступали лише в рамках музичних фестивалів. Гурт презентує нову платівку Broken Machine, яка за перші тижні продажів вже опинилась на другому місці в британському альбомному чарті. Це сильна, продумана і багатогранна робота, яка підіймає вічні питання релігії, політики, соціального та особистого життя.

Коли: 10 квітня, 20:00.
Де: Київ, вул. Січових Стрільців, 37-41 'Аtlas
Скільки: 2200 грн.

Концерт Vivienne Mort у Києві

Музиканти представлять публіці новий повноформатний альбом "Досвід". Це ще одна можливість насолодитись глибиною текстів, відвертим стилем виконання гурту та проникливим ніжним голосом Даніели Заюшкіної. На концерти Vivienne Mort приходять, щоб позбутися зайвих сліз і зайвих слів, відчути себе знову чесним з собою і знову здобути віру у те, що все буде добре.

Коли: 14 квітня, 19:00.
Де: Київ, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 Міжнародний центр культури і мистецтв
Скільки: 600-3000 грн.

Концерт Thirty Second to Mars у Києві

Нарешті, після трирічної перерви, вони повертаються до України із концертом у підтримку нового альбому Walk On Water. Перший сингл платівки вже встиг стати хітом. Thirty Second to Mars вважаються одним із найяскравіших колективів цього десятиліття. Володарі більш, ніж 25-ти професійних нагород, вони захоплюють публіку своїми неймовірними шоу і навіть увійшли до книги рекордів Гіннеса як гурт, що найбільше часу проводить на гастролях.

Коли: 30 квітня, 20:00.
Де: Київ , площа Спортивна, 1 Палац Спорту
Скільки: 1250-4500 грн.

Концерт Вівальді "Пори року" у виконанні Kyiv Metropolis Orchestra

Виступ з програмою "Пори року" Вівальді вже став традицією завдяки любові аудиторії та натхненню оркестру Kyiv Metropolis Orchestra. Цього разу на глядачів чекає сюрприз - до музикантів приєднається запрошена зірка з Італії - солістка Лейла Шерзай. "Пори року" - цикл із чотирьох скрипкових концертів, кожен з яких складається з трьох частин, що відповідають місяцям. Виконання циклу "Пори року" супроводжується сонетами, авторство яких приписують самому композиторові.

Коли: 29 квітня, 19:00.
Де: Київ, вул. Бориса Грінченка, 7 Будинок Архітектора
Скільки: 350-850 грн.

Придбати квитки можна тут

Категорії: Огляди
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки