Loading
Показать теги

Оголошені переможці IV Міжнародного кінофестивалю «Світло»

Оголошені переможці IV Міжнародного кінофестивалю «Світло»

25-26 лютого 2018 р. відбувся IV Міжнародний кінофестиваль «Світло». Знову, в одному з найстаріших кінотеатрів Києва – «Кінопанорама», глядач мав можливість впродовж двох днів насолоджуватись якісним кінопродуктом, роботами різноманітними за жанром та змістом, але об’єднаними однією метою – зробити світ кращим.

Серед 3000 заявлених на конкурс робіт було відібрано 45 найкращих, які й були представлені на суд журі та глядачів. Приємно, що більшу частину програми кінофестивалю складали роботи українських кінематографістів. Це говорить про те, що українське кіно має таки  майбутнє і активно відроджується. Також, цього року були представлені цікаві роботи режисерів з інших країн світу – Англії, Італії, Румунії, Франції, США, Норвегії, Індії.

Роботи спонукали глядачів до роздумів на важливі, актуальні  теми –  цінність людського життя, милосердя та любов, небайдужість, як виживати та не втрачати надію в жорстких умовах сьогодення. Не обійшлося й без гумору. Документальне кіно було представлене різноплановими роботами, які не залишили нікого байдужим, наприклад, остання кіносповідь Лесі Гонгадзе про любов до своїх синів, історичний фільм про наслідки Реформації у Європі, а також розповідь про війну на Сході очима маленьких жителів Донбасу.

Найбільша номінація за кількістю представлених робіт цього року – ігровий короткометражний фільм - 18 робіт. Набагато більше, в порівнянні з минулими фестивалями, якісних, актуальних соціальних роликів. Також, не підвела анімація, до речі не тільки дитяча. Анімаційна робота «Freedom» румунських режисерів дуже доречна для нашої країни та змушує замислитись про важливу тему – вибір лідерів країни та наслідки цього вибору.

Дуже тішить той факт, що роботи, представлені на кінофестивалі, були не просто цікавими, але й надихаючими, правдивими та повчальними. Незважаючи на відсутність вже звичних для кіно сцен вульгарщини, насильства, інтриг, тобто спотворених, низинних проявів людської суті, зал обидва дні кінопоказів був заповнений, що свідчить про зростаючий попит нашого суспільства на чисте мистецтво, чисту, духовну культуру.

У цьому кінофестиваль «Світло» підтримує Київська міська державна адміністрація та Міністерство культури України, представники яких завітали на відкриття події. У свої виступах вони говорили про важливість тієї місії, яку взяв на себе кінофестиваль «Світло», а саме, нести добро в серця людей, скеровувати їх до вічних, загально людських цінностей.   

Всі призери та переможці отримали свої нагороди.

Більш детальну інформацію про переможців кінофестивалю можна одержати на сайті: http://kinofest-svet.com.ua/press2018.html або на сайті СХПУ: http://shpu.com.ua/

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки