Loading
Показать теги

Осінь починається з вихідних: куди піти з дітьми 1-2 вересня

Осінь починається з вихідних: куди піти з дітьми 1-2 вересня

А ви теж помітили, що людей в метро вранці стало більше? Що влазити у маршрутки стало складніше? А все тому, що скоро початок навчального року. Школярі та студенти потихеньку повертаються у робочий режим. Втім, цього року дітворі пощастило: 1 вересня випало на суботу, а це означає, що в запасі в учнів ще два вихідних. Частина часу, звісно, буде присвячена майбутньому «святу» - поверненню в улюблений навчальний заклад, але частина - заслуженому відпочинку перед початком освітнього забігу.
А у нас, як завжди, добірка заходів на 1-2 вересня, яка допоможе здійснити все заплановане.

Вистава "Фізкультура для Баби Яги"

Фото: gloria-mur

Баба Яга - колоритний персонаж, нехай і трохи злий. Але тільки зовсім трішки, повірте. Скільки б вони з Сірим Вовком не намагалися пустувати і пакостити, добро - така штука, яка завжди виявляється на висоті. Наказано долею йому вигравати. Хто буде виступати у ролі добра? Звичайно ж, маленькі глядачі. Можливо, їм вдасться перевиховати бабусю у ступі? Давайте спробуємо!

Коли: 1 вересня, 12:00
Де: м. Київ, вул. Михайлівська, 24ж, Новий український театр
Скільки: 100 грн.

Міський пікнік з "Мамаслет"

Фото: Letsbar

Все ще не переконалися, що підготовка до 1 вересня може проходити весело? Що ж, кидаємо в хід важку артилерію. Безкоштовний пікнік у кращих його традиціях зі всілякими розвагами і "шкільним" шопінгом чекає на гостей вже в цю суботу. А як щодо здобуття кількох нових навичок перед початком навчального року? Наприклад, проходження декылькох кулінарних майстер-класів, щоб самому збирати обід до школи? А куди ж без запальних танців та флеш-мобів під керівництвом веселунів-аніматорів? Не переконали? Тоді приходьте, аби покуштувати найсмачніше в Києві морозиво!

Коли: 1 вересня, 11:00
Де: м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 9в, парк "Орлятко"
Скільки: безкоштовно

ColorHoliRun 5 км щастя Забіг з фарбами

Фото: colorrun.com.ua

За віконцем дощ, а небо стало якимсь дуже сірим? Додамо фарб у наші реалії, у найпрямішому сенсі цього слова. 5 тон фарби на кожен кілометр - це вам не жарти.
Забіг присвячується тим, хто не боїться показувати емоції і бруднити одяг. Учасники можуть обирати підходящу для себе дистанцію: 2 або 5 км. Прийшли з дітьми? Відмінно, адже для них є зовсім коротенька доріжка в 500 метрів. Втім, коротка - не означає нудна! А щоб надихнути юних учасників, їм неодмінно будуть вручатися медальки й інші приємні дрібниці-сюрпризики.

Коли: 2 вересня, 10:00
Де: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 9, фестиваль фарб Холлі
Скільки: безкоштовно

Інтерактивна вистава "Пригода гномів з Світлофорська"

Фото: Bodo Life

Наскільки добре ваша дитина знає правила дорожнього руху? Чи готова вона самостійно ходити до школи? Давайте дізнаємося! А допоможуть нам в цьому жителі Світлофорска. Маленькі гномики потрапляють у халепу, з якої розкручується цілий детектив. Розплутати клубок можуть тільки ті, хто знає, як правильно переходити дорогу, що якийсь знак означає і як взагалі поводитися зі світлофором. Гномики, на жаль, вчилися погано, тому вся надія на юних глядачів. Сподіваємося, дітки допоможуть їм впоратися з труднощами та вийти сухими з води.

Коли: 2 вересня, 11:00
Де: м. Київ, вул. Михайлівська, 24ж, Новий український театр
Скільки: 100 грн.

Дитячий квест на ВДНГ «Квестман в гостях у Майнкрафта»

Фото: mir-kvestov.com.ua

А ваша дитина грала в «Майнкрафт»? Тоді обов'язково приводьте її цієї неділі на ВДНГ. Улюблені персонажі зійдуть з екранів комп'ютера, щоб разом з юними гостями випробувати свою витримку, силу і витривалість. Так, в цей день дітям доведеться проявити не тільки розумові, але і фізичні риси свого таланту. На полі ви знайдете різні ресурси, але ж потрібно ще й зуміти їх правильно застосувати!
До участі запрошуються діти віком 7-9 років. Не забудьте попередньо записатися.

Коли: 2 вересня, 15:00
Де: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, ВДНГ
Скільки: 200 грн.

А взагалі, новий навчальний рік - це не привід для смутку. Ви знову побачите улюблених друзів, вас не мучитиме питання «а чим би зайнятися?», дні стануть більш насиченими і цікавими. Не сумуйте і обов'язково стежте за новими івентами на Ufest.

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки