Loading
Показать теги

Перевтілення на фестивалі офісних зомбі

Перевтілення на фестивалі офісних зомбі

Жарке літо. В приміщенні погано працює кондиціонер. До обідньої перерви ще ціла година, і Ви як тільки можете поглядом прискорюєте нещасну стрілку годинника.Увесь цей час десь поруч в офісі чекає свого вирішення ціла купа задач, які аж ніяк не хочеться робити! До всього набридливий керівник пхає свого носа у Ваші справи.

Впізнали себе і свій звичайний робочий день? Фестиваль офісних зомбі відображає такі собі офісні будні в гумористичній інтерпретації, дає можливість із усмішкою подивитися в обличчя буденності. Спробували посміятися над самими собою і ми, а також віднайти якомога більше квестів та цікавих штучок, які відрізняють цей фестиваль від інших.

Незвичайне дійство відбувалося 27 та 28 червня на території ВДНГ, що на ст.м. «Виставковий центр». В цілому, дорога з центру зайняла всього 30 хвилин.

Придбавши квитки, ми потрапили на невелику безлюдну галявину. Вже подумали, що на фестиваль прийшло мало людей і нічого цікавого вже не відбудеться. Раптом один з наших кореспондентів здогадався, в чому справа, знайшовши дошку з написами. Виявляється, треба відшукувати кожну з розважальних зон за допомогою написів. Варто зазначити, що для нас це перетворилося в дійсно цікавий квест і ми наввипередки намагалися віднайти вподобане в програмі дійство. 

Перше, що потрапило на очі - майданчик із офісними олімпійськими іграми. Тут симпатичний ведучий в чорній краватці запропонував покататися на візках із супермаркетів. Напевно, кожному із нас в глибині душі хотілося так побайдикувати. Згодом ведучий запросив до гри «офісне сумо», головна мета якої - виштовхнути друга, сидячи на стільцях, за коло.

Далі вирішили продовжити забавки і спробувати гонки на тих же офісних стільцях. Після цього зацікавилися грою, в якій учасник бере великий білий лист паперу, малює на ньому свого шефа і кидає з усією силою порване зображення в смітник. Така нехитра забава допомагає відпустити внутрішню злість на керівника і з новими силами повернутися до роботи:).

Зрештою, нашу увагу привернула вивіска з написом “Підземелля зомбі”.  Тільки-но увійшли, персонал фестивалю запропонував за символічну ціну зробити грим в стилі зомбі. Тож, розмальовані, ми набралися мужності і спустилися вниз до руїн. В одній з кімнат будівлі віднайшли міні-бар. В іншій кімнаті побачили величезні полиці з книгами. Тут вирішили прикупити собі декілька книг, корисних для нашої роботи в офісі. До речі, ціни на літературу і листівки тут були дешевшими, ніж у звичайних маркетах. Та найцікавіше нас чекало в третій кімнаті - величезна черга вишикувалась, щоб сфотографуватися біля трону, зробленого із комп’ютерних клавіатур. Чимось споруда нагадувала трон із телесеріалу “Ігри престолів” :).

Звичайно ж, після ігор і видовищ захотілось спробувати чогось смачненького. Завдяки зоні із фастфудами, солодощами та напоями, голод було втамовано миттєво. Навіть їжа на фестивалі офісних зомбі була незвичайною.Перекусивши, завітали до музею офіса-банкрота. Тут розташувалась велика кількість цікавих фотозон, фото з яких ми миттєво відправили в інстаграм. На чоловіків у цій зоні чекав приємний сюрприз - вони могли безкоштовно зробити зачіску у перукаря.

Музичний настрій фестивалю задавали гурти: “Stepan i Meduza”, “MAiAK”, “Lakeway”, “Electrolla”, “Indytronics”, “Карлики Брокколи”, “WashingTones”, “Pushkin Klezmer Band”, “Mama Diaspora”, “ДримбаДаДзига”, “Бадьян Сауна Систем”, “Dzierdzinsky Bit”, “Kolo Olo”, “Velvet Sun”, “Людська Подоба” та інші.

Ось таким вдалим було завершення наших офісних зомбі-днів!

Вас також може зацікавити:

Категорії: Огляди
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки