Loading
Показать теги

Подорож до «Країни Мрій» (Частина 1)

Подорож до «Країни Мрій» (Частина 1)

Це дійсно достойний початок літа. Такої кількості розваг, якісної музики та запальних танців ми ще не отримували. Вражень вистачить на цілих три місяці вперед. Тож, чим нас так зачепив фестиваль і чому саме "Країна Мрій"?

Дійство відбувалося недалеко від ст. м. “Теремки” - у живописному музеї під відкритим небом - Пирогові. Приємною несподіванкою стало те, що до “Країни Мрій” відвідувачів від метро транспортували безкоштовно. Навіть більше того, ті, хто приїхали на своїх автівках, могли без оплати скористатися паркінгом з великою кількістю місць.

Прибувши на місце проведення дійства, ми були вражені мальовничістю природи і тим, як гармонічно серед цієї краси були розташовані майданчики та кіоски з handmade продукцією. Надзвичайно талантовиті і працьовиті наші українці! Чого ми тільки не побачили на ярмарці!Головне, що майстри виготовляють свої вироби із великим задоволенням і вкладають у них частинку душі. Доречі, більшість умільців вдало поєднують творчі поривання із основною роботою, яка не завадила їм приїхати на “Країну Мрій” і показати свої здобутки людям. Кожен майстер був радий поділитися секретами свого виробництва та його історією.

Творчість завжди відгукується на проблеми суспільства. І на фестивалі “Країна Мрій” теж були майстри, які порушили в своїх роботах питання нинішнього стану України. Всі кошти,отримані від продажу робіт, будуть надіслані  бійцям АТО. 

Стежка, вздовж якої розкинулися кіоски з роботами майстрів, привела нас до літературної сцени. Тут вже були майстри не каменю чи вишиванки, а слова. Навколо майданчика з’юртувалися поціновувачі української нової літератури. На сцену перед початком читання вийшов організатор, який надихнув поетів до виступу своєю промовою.

Ми відразу ж упізнали цю красновомну і талановиту людину, котрою був один із братів відомого письменницького дуету – Віталій Капранов. Він зазначив, що для сучасного письменника надзвичайно важливо вміти доносити свої твори під час читання через акторську майстерність і музику. Після влучної промови слухачі отримали велику порцію естетичного задоволення від творів поетів та прозіїків. На літературній сцені виступали Василь Шкляр, Іван Малкович, Сергій Жадан та інші вправні митці слова.

Вподобавши літературну майстерність котрогось із авторів, можна було одразу ж купити його збірку - поруч літературної сцени стояли кіоски із книгами для домашнього читання чи на подарунок близьким. Близько 50 відомих видавництв представляли свою продукцію різноманітного жанру та стилю. До речі, ціни на літературу тут були набагато нижчими, ніж в книжкових магазинах.

Звичайно ж, треба завжди бути в тренді і знати, що зараз в моді. Отримавши задоволення від літературних читань, захотілося візуальної краси - помилуватися гарним вбранням та українськими красунями. На фестивалі були продемонстровані колекції дизайнерів в етностилі. Кожен модник чи модниця фестивалю мали нагоду відвідати шоу-рум із представленими колекціями. Велика різноманітність одягу та аксесуарів давала змогу скомпонувати цілий образ в стилі етно.

Нам вдалося поспілкуватися із дизайнером Яною Козловською і дізнатися від неї більше про світ української моди. Особливо запам’ятався показ віночків майстрині.

Та найвеселіше було ще попереду :)

Вас також може зацікавити:

Категорії: Огляди
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки